قهرمانی تیم دبیرستان دخترانه اسماء در مسابقات دو و میدانی
+ پ -
قهرمانی تیم دبیرستان دخترانه اسماء در مسابقات دو و میدانی

در پایان مسابقات دومیدانی دختران دوره متوسطه اول تیم دبیرستان اسماء بعنوان قهرمان این جام معرفی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ مسابقات دومیدانی مدارس دخترانه متوسطه اول این شهرستان با حضور ۱۲تیم از مدارس شهری و روستایی به مدت یک روز در محل پیست دومیدانی مجموعه ورزشی شهید چمران اداره ورزش و جوانان رودان برگزار شد که در پایان تیم دبیرستان دوره اول اسماء با پیشی گرفتن از سایر رقیبانش توانست به عنوان قهرمانی این جام دست یابد.

دبیرستان های دوره اول ام البنین و ام ابیها(س) به ترتیب به عناوین دومی و سومی این مسابقات دست یافتند.

عبدالله عبدی بحرینی معاون پرورشی و تربیت بدنی رودان در گفت و گو با خبرنگار رودان نیوز؛ ضمن تبریک قهرمانی این دور از مسابقات به تیم ها و نفرات برگزیده مسابقات اظهار کرد: اهتمام ویژه مدیران در کنار تخصص مربیان تربیت بدنی به ورزش دانش آموزی سبب شد تا تیم دبیرستان دوره اول با مربیگری صغری عباس زاده به عنوان قهرمان این جام معرفی شود و مربیان سکینه رسوک و سمیه احمدی با هدایت تیم دبیرستان های ام البنین و ام ابیها به عناوین دومی و سومی این مسابقات یابند.

وی افزود: این دور از مسابقات در دو رده تیمی و انفرادی برگزار شد که آموزشگاه های دوره اول، حجاب، فیضیه، شکوفه های انقلاب، مهر، الغدیر، پروین اعتصامی، لاله های انقلاب، ام ابیها، فدک، ام البنین ،هفتم تیر و اسماء در ۵ ماده ورزشی باهم به رقابت پرداختند.

معاون پرورشی و تربیت بدنی رودان تصریح کرد: مقام اول و دوم دوی ۱۰۰مترسرعت به فاطمه گشوئیه نشین و زهرا گشوئیه نشین از دبیرستان اسماء رسید و زهرا دلاوری از لاله های انقلاب به عنوان سومی دست یافت و در دوی ۲۰۰متر سرعت نیز آرزو محرم زاده از ام البنین بر سکوی نخست ایستاد، فاطمه داوری از دبیرستان هفتم تیربه مقام دومی رسید و ساناز نارویی از حجاب به عنوان سومی مسابقات بسنده کرد.

عبدی بحرینی یادآورشد: در دوی ۸۰۰متر سرعت و استقامت نیز زهرا انقیادی از حجاب صاحب مدال طلا شد، طیبه خدمتکاری از دبیرستان شکوفه های انقلاب به مدال نقره دست یافت و مهسا نظری از آموزشگاه ام البنین گردن آویز برنز این مسابقات را ازآن خود کرد.

وی در ادامه عنوان کرد: در ماده پرتاب وزنه نیز زهرا انقیادی از دبیرستان حجاب بر سکوی قهرمانی ایستاد، آرزو محرم زاده از آموزشگاه ام البنین دوم شد و زهرا محمدی از هفتم تیر به مقام سومی این ماده رضایت داد.

معاون پرورشی و تربیت بدنی رودان در پایان از کسب مقام اول تیمی دبیرستان اسماء در دوی امدادی خبر داد و خاطر نشان کرد: مقام دومی این ماده به آموزشگاه پروین اعتصامی رسید و دبیرستان ام ابیها حائز مقام سومی شد.

در پایان این مسابقات از نفرات برتر و تیم های صاحب عناوین قهرمانی با اهدای جوایز، مدال و حکم قهرمانی تجلیل شد.

انتهای پیام/

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff