قطع شبکه های تلوزیونی روستاهای بشنو و درشهر بشاگرد
+ پ -
قطع شبکه های تلوزیونی روستاهای بشنو و درشهر بشاگرد

بیش از دو هفته میشود که شبکه های تلوزیون روستاهای بشنو و شهر قطع میباشند.

به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز وبلاگ ندای بشاگرد منتشر کرد؛ محمود غلامی دهیار روستای بشنو میگوید، بیش از هفته است که شبکه های تلوریون روستا قطع میباشند واز چهار شبکه ای که قابل مشاهده بود  هیچ  کدام قابل استفاده نیست و قطع میباشند.

دهیاری روستای بشنو میگوید با مسولین مربوطه در استان هم تماس گرفتیم و قول برطرف کردن این مشکل را هم دادند اما متاسفانه با گذشت بیش از دو هفته تاکنون هیچ شخصی یا گروهی برای رفع این مشکل به روستا مراجعه نکرده و این قطعی همچنان ادامه دارد.

با وجود اینکه در  اکثر شهرهای کشور مردم از  فرستنده های دیجیتال برای مشاهده تمامی شبکه های تلوزیونی کشور استفاده میکنند اما متاسفانه شهرستان بشاگرد و روستاهای تابع آن تاکنون فقط سه الی چهار شبکه را میتوانند ببینند که آن هم گاهی به اختلالاتی مواجه میشوند.

مردم شهرستانهای کشور از شبکه هایی مانند : نسیم، آی فیلم، مستند، سلامت، نمایش ، آموزش، شبکه قرآن،  شبکه خبر، شما، بازار ، ورزش، پویا، افق،  را با برنامه های  متنوع مشاهده میکنند اما متاسفانه مردم بشاگرد هنوز از شبکه یک تا چهار را به سختی میبینند که این یک نوع تبعیض به نظر می آید.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff