قطع رابطه کشورهای همراه آل سعود خللی به اراده ملت ایران وارد نمی کند
+ پ -
قطع رابطه کشورهای همراه آل سعود خللی به اراده ملت ایران وارد نمی کند

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: قطع روابط برخی کشورهای همراه رژیم منهوس آل سعود هیج خللی در اراده محکم و اسلامی ملت ایران بزرگ ایجاد نخواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،حجت الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری در خطبه های نماز جمعه شهرستان سیریک افزود: امر به معروف هم مثل نماز واجب است امر به معروف و نهی از منکر دو مرحله دارد، یکی مرحله فردی که هر کس باید به تنهایی وظیفه نظارتی خود را انجام دهد و دیگری مرحله همگانی و دسته جمعی که در این حال، همه مردم موظفند برای پایان دادن به نابسامانی های اجتماعی دست به دست هم بدهند و با یکدیگر همکاری داشته باشند.
صفایی حائری ضمن محکومیت به شهادت رساندن آیت‌الله شیخ نمر باقر النمر اظهار داشت: رژیم آل سعود آیت‌الله شیخ نمر را به خاطر سخنانش درباره اسلام ، قانون ،رعایت حق و پرهیز از حمایت و پشتیبانی رژیم غاصب صهیونیستی و کشتار مسلمانان در کشورهای اسلامی یمن ، سوریه و عراق به شهادت رساند.
امام جمعه شهرستان سیریک ابراز داشت: شرایط امروز منطقه و جهان و بلکه امت اسلامی شرایطى سخت و پیچیده ای است که هر لحظه آبستن اتفاقات و حوادثى ناگوار است و در این میان نقش ملت بزرگ ایران و نظام مقدس جمهورى اسلامى که برخاسته از اراده ملى ، وحدت و همدلى آحاد جامعه است در مقابل همه استکبار جهانی و ناحقی خواهد ایستادو قطع روابط برخی کشورهای همراه رژیم منهوس آل سعود هیج خللی در اراده محکم و اسلامی آنان ایجاد نخواهد کرد.
صفایی حائری با بیان اینکه سرمایه همه گروه‌های جنایتکار و تروریستی منطقه همگی به دست رژیم آل سعود تأمین می‌شود اضافه کرد: همه ما ملت ایران ، دولت و رهبری عظیم الشان انقلاب هجوم به سفارت عربستان در تهران و کنسولگری این کشور در مشهد مقدس را محکوم می کنیم و همه اینها را بازی سیاسی و فریب کارانه رژیم آل سعود برای سرپوش گذاشتن به جنایات و قطع روابط با جمهوری اسلامی بیش نمی دانیم.
وی یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران با ایستادگی در برابر ظلم و ستم و ناحقی و بی عدالتی در دنیا کیان، عظمت و ارتقاء به دست آورده است و ارتقای سطح علمی، اخلاقی، اجتماعی و انسجام داخلی در کشور همه جهانیان را متوجه ساخته که امروز چه خبر است و ایران امروز برای جهانیان بخوبی شناخته شده است.
صفایی حائری افزود: کنگره آمریکا اگر بخواهد برای پسا برجام مصوباتی داشته باشد و ایران را تحت فشار سیاسی خود قرار دهد خلاف توافقات صورت گرفته و این عمل کاملا خلاف است چیزی که کشورهای ۱+۵ در جریان برجام هم خیلی تلاش کرد که بتواند مواردی را در این سند ذکر کند که به نفع آنان باش اما نتوانستند ولی الان تلاش می‌کنند تا به این هدف‌شان دست یابند.
امام جمعه سیریک اضافه کرد: امروز بزرگ ترین میدان مبارزه با دشمن، خلق فرصت هاى شغلى، مهار رکود و گرانى، رفع بیکارى و گره گشایى از معضلات مردم و مقابله با آسیب هاى اجتماعى و فساد در انواع و اقسام مختلف آن است و وظیفه دولتمردان و مسئولین است با دلسوزی با همت و مدیریت جهادی، مسیر زندگى توأم با عزت اقشار مردم را هرچه بیشتر فراهم کنند تا دشمنان انقلاب و نظام در راهبرد ایجاد فاصله میان ملت با نظام و انقلاب بیش از گذشته مأیوس و ناامید شوند و این بهترین خدمت به مردم و نظام است.

 
انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff