قطع خطوط برداشت آب رودخانه میناب به بندرعباس
+ پ -
قطع خطوط برداشت آب رودخانه میناب به بندرعباس

فرماندار ویژه شهرستان میناب ازمتوقف شدن برداشت آب از چاه های انتقال آب میناب به بندرعباس خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی میناب جنوب ، علیرضا پاکدامن معاون استاندار هرمزگان در دهمین جلسه شورای اداری شهرستان میناب که در فرمانداری ویژه این شهرستان برگزارشد ضمن تبریک هفته بسیج گفت: شکل گیری بسیج مستضعفین به فرمان بنیانگذار انقلاب اسلامی در سال ۵۸ یکی از نقاط عطف تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی به شمار می رود.

پاکدامن در ادامه با اشاره به در پیش بود برگزاری دو انتخابات بزرگ در اسفند ماه سال جاری افزود : انتخابات پرشور و همراه با همدلی و هم زبانی و یک انتخابات سالم

نماینده عالی دولت در شهرستان میناب در بخش دیگری از سخنان خود به حوادث بارندگی چند روز گذشته در استان و شهرستان پرداخت واذعان کرد : عملکرد ستاد بحران در شهرستان خوب بوده و می بایست بهتر از این نیز باشد.

وی تصریح کرد : با توجه به در خواست بحق مردم برای کمک در پرداخت خسارت های وارده بر اثر تگرگ در چند روزه اخیر ، ان شا الله با همکاری بیمه ها بتوانیم بخشی از این خسارت وارده را جبران کنیم .

معاون استاندار هرمزگان با توجه به بحرانی بودن وضعیت بعضی از روستاهای میناب تاکید کرد:  نسبت به اقدام کار کارشناسی شده در جهت رفع موانع و مشکلات مردم اقدامات اساسی صورت گیرد.

و در ادامه با اشاره  به انجام  بررسی بحران های اخیر به صورت علمی و با حضور زمین شناسان  گفت:و برداشت آب به وسیله چاه ها برای انتقال به بندرعیاس از رودخانه میناب متوقف شده است.

انتهای پیام/ز

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff