قطعی چند روزه آب در سردشت بشاگرد همزمان با بارندگی های فصلی
+ پ -
قطعی چند روزه آب در سردشت بشاگرد همزمان با بارندگی های فصلی

در حالی که بشاگرد این روزها با بارندگی های شدید و ناگهانی مواجه است سیستم آبرسانی منازل در شهر سردشت کاملا قطع شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، بر اساس گزارشات مردمی از پنج شنبه گذشته تا صبح امروز (یکشنبه) آب شرب در لوله ها جریان ندارد و این درحالی می باشد که آب موجود در منبع های ذخیره اکثریت ساکنان این مناطق تمام شده است.

قطع چند روزه آب مشکلات زیادی برای شهروندان این مناطق ایجاد کرده و حتی بسیاری مجبور شده اند آب مورد نیازشان برای سرویس بهداشتی را از مغازه ها و رودخانه تهیه کنند.

در بسیاری از محلات شهر سردشت، یک روز در میان آب وجود دارد و در پی قطع چند روزه آب، هیچکس در آب و فاضلاب شهری پاسخگو نیست ضمن اینکه اقدامی برای توزیع آب به صورت سیار در این محلات نشده و مردم در نبود آن و خالی بودن مخازن ذخیره دچار مشکلات عدیده ای شده اند.

این قطعی آب در حالی اتفاق افتاده که شهرستان بشاگرد این روزها با بارش شدید و ناگهانی باران و جاری شدن سیل در کوچه و خیابان‌ها مواجه است.

برخی از محلات و شهرک های مرکز شهرستان بشاگرد به مدت چهار روز است که با قطع کامل آب آشامیدنی در منازل شان مواجه اند. اهالی این مناطق از قطع آب منازل شان بسیار شاکی اند، چرا که قطع آب بدون اطلاع رسانی از طریق رسانه‌های محلی و صدا و سیما به اهالی بوده است.

گفتنی است که بسیاری از روستاهای شهرستان بشاگرد فاقد شبکه آبرسانی هستند و مردم این شهرستان به شدت دچار مشکل بی آبی هستند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff