قطعی تلفن همراه و اینترنت در بشاگرد پایانی ندارد
+ پ -
قطعی تلفن همراه و اینترنت در بشاگرد پایانی ندارد

در عصر ارتباطات، باز هم شاهد اختلال و قطعی ارتباط اینترنت و تلفن های همراه در سطح شهرستان بشاگرد بودیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، ارتباطات امروز جزو لاینفک زندگی بشری است و هر انسانی در هر نقطه دورافتاده ای هم که باشد، برای تامین نیازها و انجام امور خود تلفن و اینترنت را حق خود می داند که از آن بهره مند باشد و گسترش حوزه های جمعیتی شهرها و روستاها و افزایش متقاضیان و مشترکان خدمات عمومی نیازمند توسعه زیرساخت ها و ابزارهای پیشرفته متناسب با نیازهای جامعه امروزی است به همین دلیل تلفن ثابت که یکی از ابتدایی ترین حوزه ارتباطی است نباید قطعی و مشکل آن طولانی شده و باعث نگرانی مردم شود.

در عصر ارتباطات، باز هم شاهد اختلال و قطعی ارتباط اینترنت و تلفن های همراه در سطح شهرستان بشاگرد بودیم.

از صبح یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، خطوط همراه اول در بشاگرد دچار اختلال شد و پس از آن خطوط تلفن ثابت نیز با اختلال روبرو شد.

این اختلال به نحوی بود که سیستم اینترنتی سطح بشاگرد نیز تحت تاثیر قرار داده بود و امکان برقراری هیچگونه ارتباطی از طریق تلفن همراه وجود نداشت.

این مشکل تا ساعات پایانی این روز ادامه داشت تا در نهایت در عصر ارتباطات، امکان برقراری ارتباط برای مردم مرکز شهرستان بشاگرد میسر شد.

قطعی خطول تلفن همراه و اینترنت مسئله ای نه چندان ناآشناست چرا که هرازگاهی، گریبانگیر ساکنین شهرستان بشاگرد می شود و اما باز هم قطعی فیبر نوری، عامل اصلی این مشکل بیان می شود.

گفتنی است که اکثر روستاهای شهرستان بشاگرد از جمله روستاهای بخش گافروپارامون فاقد خطوط تلفن همراه و اینترنت هستند و تنها نقاطی که در بشاگرد اینترنت در دسترس می باشد دو شهر سردشت و گوهران هستند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff