قطعی برق آموزش و پرورش جاسک در آستان بازگشایی مدارس
+ پ -
قطعی برق آموزش و پرورش جاسک در آستان بازگشایی مدارس

در آستانه بازگشایی مدارس برق اداره آموزش و پرورش جاسک ظهر امروز از سوی اداره برق قطع شد که موجب ازدحام و سردرگمی ارباب رجوع و مراجعین شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مکران نیوز در اقدامی عجیب آستانه بازگشایی مدارس برق اداره آموزش و پرورش جاسک ظهر امروز از سوی اداره برق قطع شد  که موجب ازدحام و سردرگمی ارباب رجوع و مراجعین شد.

این در حالی است که این روزها ادارت آموزش و پرورش شهرستان ها اوج فعالیت خود و بیش ترین حجم ارباب رجوع از دانش آموز تا ولی دانش آموز گرفته تا معلمان را دارد که قطع برق موجب تجمع و سردرگمی این افراد شده است.

شاید جالب باشد که از سویی تمام ادارات شهرستان باید در بازگشایی مدارس در قالب پروژه مهر به اداره آموزش و پرورش کمک کنند تا مدارس با داشتن کوچک ترین مشکل شروع به فعالیت و خدمت رسانی کنند که این گونه اداره برق شهرستان جاسک چوب لای چرخ اداره آموزش و پرورش و بحث تعلیم و تربیت می گذارد.

البته این اولین بار نیست که اداره برق شهرستان جاسک با سرعت برق ادارات و مراکز خدمات رسانی را قطع می کنند مثلاً چند روز پیش برق مجتمع آب شیرکین روستایی بونجی را قطع کرد که سبب قطعی آب آشامیدنی ۵۰ روستای حوزه غرب شد. یا در صورت پرداخت بدهی چند ده هزاری مشترک خانگی در یک دوره بلافاصله جهت قطع آن اقدام می کنند.

گفتنی است شهرستان جاسک با توجه گرمای بی سابقه از ۱۲ ماه سال ۹ ماه آن باید کولر گازی در اغلب ساعات شبانه روز روشن باشد که مردم جاسک باید مبلغ زیادی از درآمد خود را جهت برق بپردازند.

انتهای پیام/ش

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff