قطعي نيمي از شبكه هاي ديجيتال در بستك دوازده روزه شد
+ پ -
قطعی نیمی از شبکه های دیجیتال در بستک دوازده روزه شد
حکایت ناتمام مشکلات دیجیتالی در هرمزگان؛

قطعی نیمی از شبکه های دیجیتال در بستک دوازده روزه شد

پس از هر باران مردم بستک باید منتظر قطعی شبکه های دیجیتال باشند که زیبنده ی مردم شریف این شهرستان نیست .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، بدلیل اهمیت شبکه های تلوزیونی که بزرگترین سرگرمی مردم می باشد و سازمان صدا و سیما هزینه های سنگینی را برای اداره و راه اندازی شبکه های مختلف متقبل می شود ، اما عدم زیر ساخت مناسب برای گیرنده های این شبکه ها نارضایتی زیادی را در بین مردم این شهرستان بوجود آورده است .

 

 

این نکته حائز اهمیت است که در تعداد زیادی از روستاهای بستک این شبکه هیچ گونه پوششی ندارد و در برخی مناطق که زیر ساخت آن وجود دارد با قطعی های پی در پی مواجه هستند .

 

 

مردم روستاها حق بزرگی بر گردن مسئولین دارند اما عدم پوشش شبکه های دیجیتال برای این مناطق زیبنده مردم شریف شهرستان بستک نیست .

 

 

پس از باران روز دوشنبه ۱۶/۶/۹۴ که موجب خوشحالی مردم شد اما قطعی شبکه های دیجیتال برای چندمین بار موجب نارضیاتی مردم گردید .

 

 

لازم به ذکر است دستگاه های دیجیتال در حال حاظر فقط ده شبکه تلوزیونی را پوشش می دهند .

 

 

البته فرمانداری شهرستان بستک روزانه پیگیر این موضوع بوده اما مسئولین صدا و سیما نسبت به برطرف نمودن این مشکل هنوز هیچ اقدامی نکرده اند .

 

 

خبرنگار سایت جهانگیریه پس از تماس با مسئولین صدا و سیما مرکز خلیج فارس جواب قانع کننده ای را برای این مشکل ارائه نکردند و زمان مشخصی برای برطرف نمودن این مشکل اعلام ننمودند .

 

 

بی شک قطعی و عدم پوشش شبکه های ملی موجب رو آوردن برخی از مردم به شبکه های ماهواره ای می شود که خسارات جبران ناپذیر فرهنگی را درپی دارد .

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff