قطار انقلاب اسلامی در برابر هیچ تهدیدی متوقف نخواهد شد/9دی روز خاموشی هلهله یزیدیان بود
+ پ -
قطار انقلاب اسلامی در برابر هیچ تهدیدی متوقف نخواهد شد/۹دی روز خاموشی هلهله یزیدیان بود

نماینده نهاد رهبری در دانشگاه هرمزگان ۹دی را روز شکست سامری و خاموشی هلهله یزیدیان دانست وگفت: قطار انقلاب اسلامی در برابر هیچ تهدیدی متوقف نخواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد عبادی زاده در جمع مردم همیشه در صحنه شهرستان میناب گفت:  علل و عوامل راه اندازی فتنه ۸۸ باید مورد بررسی قرار گرفته شود .

نماینده نهاد رهبری در دانشگاه هرمزگان افزود: دشمن با انواع اعتراضات مبنی تقبل در انتخابات می خواستند با راه اندازی فتنه پایه های انقلاب  را سست و شکست خود بعد از جنگ تحمیلی را تلافی کنند.

 

وی تصریح کرد: دشمن با راه اندازی و پیاده کردن طرح هایی چون، تحریم اقتصادی، طرح دلتا با الگو و الهام گرفته از طرح فروپاشی شوروی سابق  و کودتاهای گرجستان،قرقیزستان و اوکراین می خواست ضربه مهلکی بر پایه های انقلاب وارد کند که در این برنامه ریزی ناکام ماند.

 

عبادی زاده اظهار داشت: دشمن که از ارائه طرح های خود ناکام ماند از اجرای طرحی مبنی بر طرح اهرم فراموش شده راه اندازی کرد  بطوری که در این طرح به دنبال مهندسی کردن افکار عمومی ملت ایران بود و می خواست افکار عمومی ملت را در اختیار خودش قرار دهد.

 

این مقام مسئول تاکید کرد: دشمن با سازماندهی شعارهای براندازنده نه لبنان نه غزه جانم فدای ایران و پیاده کردن شعارهای زرد،سیاه،سفید ارزشهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را نشانه گرفته بود و می خواست آرمانهای اسلام و بیت المقدس با هدف به چالش کشیدن شعارهای اصیل ایران اسلامی و اعتراضات دانشجویی و صنفی به راه بیاندازد.

 

دکتر عبادی زاده گفت: دشمن با راه اندازی اعتراض سبز، مبنی بر تقلب در انتخابات با یک کودتای برگرفته از کودتای مخملی و با بهره گیری از رنگ های مختلف طرح فتنه سبز را بر علیه آرمان های انقلاب راه اندازی کرد.

 

استاد حوزه و دانشگاه اضافه کرد: ابعاد فتنه چنان فضای کشور را غبار آلود کرد که در این بین برخی خواص بی بصیرت سهم خواه انقلاب خود را جا زدند  و با برتر دانستن منافع شخصی در یک تحلیل نادرست در این دام فتنه گرفتار شدند و فتنه ۸۸ را به راه انداختند.

 

این مقام مسئول بیان داشت: در آن فضای غبار آلود مردم با بصیرت ایران اسلامی با راه اندازی قیام ۹ دی هلهله یزیدیان را خاموش کردند و چاقوکشان و چماق به دستان بی بصیرت را رسوا و کوتوله های سیاسی را خانه نشین کردند.

 

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده تاکید کرد: نظام سلطه بداند این انقلاب پرچمدار احیاء تمدن اسلامی خواهد بود و بدانند که این قطار انقلاب اسلامی در برابر هیچ تهدیدی متوقف نخواهد شد.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff