قرارگاه محرومیت زدایی امام جواد(ع) توسط سپاه هرمزگان راه‌اندازی شد

فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان از راه‌اندازی قرارگاه امام جواد علیه السلام سپاه با هدف خدمت رسانی به محرومان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از روابط عمومی سپاه امام سجاد(ع)، سردار اباذر سالاری امروز یکشنبه  در حاشیه بازدید از محله دوراهی ایسینی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از اهداف مهم سپاه بحث محرومیت زدایی و کاهش مشکلات در محلات کمتر برخوردار استان هرمزگان است.

وی افزود: در بارش‌های اخیر در استان شاهد تخریب و آسیب به بسیاری از منازل در بافت فرسوده و محلات کمتر برخوردار بودیم از این رو تلاش برای جبران خسارات احساس می‌شد.

فرمانده سپاه امام سجاد استان هرمزگان گفت: به همین جهت سپاه استان در پی تشکیل و فعالیت یک قرارگاه با اولویت محرومیت زدایی از این محلات بود.

وی تصریح کرد: در همین راستا قرارگاه امام جواد علیه السلام توسط سپاه امام سجاد استان هرمزگان با هدف ترمیم و مرمت، بازسازی و ارائه اقداماتی نظیر ایزوگام سقف منازل محرومین در محلات حاشیه نشین شهر بندرعباس و سایر محلات محروم در سطح استان که در بارندگی‌های اخیر دچار آسیب جدی شده‌اند راه اندازی شد.

سالاری گفت: گروه‌های جهادی بسیج، کمیته امداد، شرکت‌ها و کار خانجات و خیرین عزیز در این قرارگاه مشارکت دارند.

وی ادامه داد: این قرارگاه از روز گذشته و همزمان با میلاد با سعادت امام جواد، کار مرمت و ایزوگام مسکن محرومین در محلات محروم و آسیب پذیر بندرعباس را آغاز کرده است.

انتهای پیام/