قرآن عامل وحدت و ایستادگی در مقابل مستکبرین است
+ پ -
قرآن عامل وحدت و ایستادگی در مقابل مستکبرین  است

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان سیریک گفت: بمناسبت ماه مبارک رمضان و شب قدر محافل انس با قرآن با حضور قاریان برجسته استانی در شهر گروگ و روستاهای کنارجو ، کرپان ، بندکرمان با مشارکت و حضور گسترده مردم و مسئولین برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، مصطفی کریمی زاده در این محافل افزود: هدف از برگزاری محافل انس با قرآن کریم در ماه مبارک رمضان و در این شب ها و روز های لیالی قدر تمسک به قرآن و در کنار آن عترت اهل بیت عصمت و طهارت (ع) ، شناخت فتنه‌گران داخلی و دشمنان خارجی، امام‌شناسی، اطاعت از ولی فقیه، روشنگری ، بصیرت و رصد کردن ترفندهای دشمنان در وضعیت کنونی منطقه ای عنوان کرد.
وی با بیان اینکه قرآن کریم عامل وحدت و ایستادگی در مقابل مستکبرین و ظالمان است اظهار داشت: برگزاری این محافل نورانی و ارزشمند را نشر و گسترش فضای قرآنی در محیط شهر ها و روستاها و ترغیب و تشویق نوجوانان و جوانان و خانواده ها به شرکت در محافل انس با قرآن وآشنایی با فرهنگ قرآنی و دینی برشمرد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: یکی دیگر از اهداف اصلی برگزاری اینگونه فعالیت ها برای نوجوانان ایجاد ارتباط با قرآن کریم و استفاده از این ماه مبارک در آموزش صحیح تلاوت قرآن کریم و تعالیم قرآنی دانست.
کریمی زاده خاطرنشان کرد: برگزاری محافل و مجالس قرآنی که همه امت اسلامی به آن اعتقاد و باور قلبی و ایمان راسخ دارند پیامی به همه دوستان و دشمنان دارد که همه ما انسان ها از کوچک گرفته تا بزرگسال همگی به قرآن کریم تمسک داریم و همانگونه که پیامبر خدا توصیه فرمودند به قرآن کریم و اهل بیت (ع)تمسک جوید تا رستگار و پیروز شوید نشان از اهمیت بالای وافر آن در زندگی ما ست.
انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff