قدس متعلق به همه مسلمانان است و همه وظیفه داریم از آن دفاع کنیم/ تروریسم در تمام ادیان و ملت ها منفور است
+ پ -
قدس متعلق به همه مسلمانان است و همه وظیفه داریم از آن دفاع کنیم/ تروریسم در تمام ادیان و ملت ها منفور است

امام جمعه اهل سنت کیش با محکوم کردن جنایات اسرائیل غاصب، آل سعود و آل خلیفه از تمام مسلمانان جهان خواست تا در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛شیخ یعقوب شمس امام جمعه اهل سنت کیش در گفتگو با خبرنگار کیش پرس با اشاره به اینکه راهپیمایی بسیار مهم و سرنوشت ساز روز قدس را در پیش رو داریم گفت: همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در راهپیمایی بزرگ و سرنوشت ساز روز جهانی قدس شرکت می کنیم و با این حضور چند هدف و آرمان را عملیاتی خواهیم کرد.

 

وی افزود: قدس قبله گاه اول مسلمانان است که امروز در چنگال جنایتکار بزرگ تاریخ، اسرائیل غاصب اسیر است و ما باید سعی کنیم تا قدس عزیز از چنگال  صهیونیست ها آزاد شود.

 

شیخ یعقوب شمس با اشاره به اینکه در این حضور به ملت بزرگ فلسطین اعلام خواهیم کرد که تنها نیست و مسلمانان جهان از فلسطین حمایت و پشتیبانی می کنند اظهار کرد: با این حضور صدای مظلومیت ملت فلسطین را به گوش تمامی جهان خواهیم رساند.

 

وی تصریح کرد: با وجود تمامی مشکلات و مصائب امروز منطقه و جهان اسلام یادآور می شویم که مسئله قدس همچنان مسئله اول جهان اسلام است و ما در خصوص قدس هیچگونه کوتاهی نخواهیم  کرد.

 

امام جمعه اهل سنت کیش از مسلمانان جهان، ملت بزرگ ایران اسلامی و ساکنان جزیره مرجانی کیش درخواست کرد تا با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس و برگ زرین دیگری در تاریخ اسلام، ایران اسلامی و جزیره کیش رقم بزنند.

 

وی همچنین با محکوم کردن عملیات تروریستی انتخاری گروهک های تکفیری در فرودگاه آتاتورک ترکیه گفت: تروریسم در هر مکتب و در هر نقطه از جهان منفور ملت ها و ادیان است و هر کس با هر انگیزه ای مردم بیگناه را به خاک و خون بکشد توسط مردم آزاده جهان محکوم به نابودی است.

 

شیخ یعقوب شمس افزود: کسانی که به نام اسلام و با ذکر الله اکبر مردم بی گناه را قتل عام می کنند مسلمان نیستند و تنها عامل تفرقه میان مسلمانان جهان هستند تا به خواسته های ناحق خود برسند و این افراد نزد ما و تمامی مسلمانان جهان محکوم هستند.

 

وی با اشاره به اینکه فرودگاه از نظر مردم نقطه اتصال به دیگر نقاط جهان و محل امنی برای نقل و انتقال مسافر است عمل کسانی را که به این امنیت خدشه وارد می کنند نابخشودنی دانست.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff