تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

سیاسی
کد خبر : 507660
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه رودان:

قدرت ما در ارتباط با خداوند متعال و توسل به اهل بیت(ع) است/ایران اسلامی بعنوان یک آرمان خواه، الگویی برای سایر کشورهای دنیاست

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: داشتن آرمان های بزرگ قدرت انقلاب اسلامی است و امروز ایران اسلامی بعنوان یک کشور آرمان خواه و الگو بر سایر کشورهای دنیا و منطقه تبدیل شده است.

قدرت ما در ارتباط با خداوند متعال و توسل به اهل بیت(ع) است/ایران اسلامی بعنوان یک آرمان خواه، الگویی برای سایر کشورهای دنیاست

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سرهنگ پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه رودان با بیان اینکه چهار عنصر رهبری بزرگ، آرمان بزرگ، ملت بزرگ و دشمن عناصر قدرت انقلاب اسلامی هستند، اظهار کرد: رهبری بزرگترین عنصر قدرت و خیمه این نظام و انقلاب است که از پیدایش انقلاب، امام راحل با آن شان ،جایگاه و عرفان بودند تا به امروز که سکان دار این کشتی بزرگ به دست خلف صالحش مقام عظمای ولایت هستند.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان افزود: اگر وجود بابرکت رهبر معظم انقلاب در این دریای متلاطم مباحث سیاسی و نظامی نبود بارها این نظام با این توطئه های کمرشکن بیش از صد بار شکست خورده بود.

سالاری ادامه داد: آنچه موجب طول عمر،عزت و اقتدار این انقلاب که در راس و سرقافله سالار این نظام اسلامی مقام عظمای ولایت هستند نگاه مسیحیایی رهبرانقلاب است که به اذعان روسا و بزرگان جهان که می گویند ما هرچه توطئه می کنیم رهبر انقلاب اسلامی با ده دقیقه سخنرانی تمام نقشه های ما را خنثی می کندو این قدرتی است که معظم له با اتصال و ارتباط به خداوندمتعال و اهل بیت(ع) دارد.

وی اضافه کرد: به فرموده شهید میثمی عزیز، میزان قدرت ما به میزان امکانات و ادوات و تجهیزات ما نیست بلکه میزان قدرت ما در ارتباط با خداوند متعال است.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) با بیان اینکه امروز اگر رهبر انقلاب یک تنه در مقابل تمام توطئه های استکبار ایستاد به برکت ارتباط به خداست، تصریح کرد: زمانیکه هیاهوهای پوشالی آمریکا واستکبار در همین چندوقت اخیر شاهد بودیم قبلش مقام عظمای ولایت در مسجد جمکران بیتوته می کنند و فردای آن روز آنچنان محکم، در مقابل آمریکا و ایادیش صحبت می کند پس یک عنصر مهم این نظام ولایت و رهبری است و خداوند این منت برما گذاشته که این نظام و انقلاب بر محور ولایت اداره شود.

سالاری با بیان اینکه دومین عنصر قدرت انقلاب داشتن آرمان های بزرگ است، افزود: امروز ایران اسلامی بعنوان یک کشور آرمان خواه و الگو بر سایر کشورهای دنیا و منطقه تبدیل شده است.

وی با اشاره به اینکه کشوری که آرمان های بزرگ دارد هیچ وقت ذلت نمی پذیرد، ادامه داد: قویترین دانشمندان غربی نقل می کنند که هیچ سدی در مقابل ایدئولوژی نظام که با محوریت جمهوری اسلامی و ولایت است نمی تواند دوام بیاورد و هیچ امپراتوری توان ایستادگی ندارد و تنها راهش اینست که این مسیر را کُند کنیم.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) عنصر سوم قدرت انقلاب را ملت و مردم بزرگ دانست و اظهار کرد: علی رغم همه مشکلات و گرفتاری ها، شاهد حضور مردم درهمه بُرهه های زمانی بودیم که در قبل از انقلاب و دفاع مقدس همین مردم رودان نه تنها در استان بلکه در کشور نقش آفرینی کردند و ولایتمداری آنان زبانزد بوده است.

سالاری با بیان اینکه ملتی بزرگتر از این ملت نداریم و شان و جایگاه این ملت بالاست و وظیفه ما مسئولان نوکری مردم است، تصریح کرد: جایگاه مسئولیت در نظام اسلامی جایگاه امانت است و این امانت از ۲۳۰هزار شهید به ما ارمغان رسیده که باید با خدمت به مردم، ادای دین و تکلیفمان را به پایان برسانیم.

وی اضافه کرد:امروز وظیفه ما مسئولان امیدوار کردن مردم به نظام و انقلاب است هرکسی خلافش عمل کند شک نکند که در مسیر دشمن حرکت می کند.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان عنصر چهارم و مهم قدرت نظام اسلامی ایران را  دشمن بزرگ عنوان کرد و افزود: دشمن بزرگ برای ما نعمت است اگر کسی خواهان قدرت قوی است باید دشمن قوی داشته باشد از این عربده های پوشالی و هیچ و پوچ آمریکایی ها و انگلیسی ها و اسرائیلی ها نمی ترسیم وفرزندان این نظام و سبزپوشان ولایت در عمل نشان دادند که هیچ هراسی از هیچ ابرقدرتی ندارند و نخواهند داشت.

سالاری ادامه داد: از سرنگونی پیشرفته ترین پهپاد که در دنیا سه چهار مدلش وجود دارد تا توقیف کردن نفتکش انگلیسی در ملاعام، درکنار همه ناوهای جنگی دیگر کشورهایی که در منطقه حضور دارند ولی هیچ کدام از اینها جرات نزدیک شدن به بچه های سپاه را ندارند.

وی با بیان اینکه  اعتقادمان براینست فرمانی که ولایت صادر کرده حتی اگر به قیمت جانمان باید عملیاتی شود یادآور شد:کسانیکه گوش به فرمان ولایت هستند با سروجان در مسیر آن حرکت می کنند تا اینکه فرمان ولایت برزمین نماند از زمانیکه اشاره فرمودند نیروهای مومن جواب خباثت انگلیسی ها رو خواهند داد کمتر از سه چهار روز این اتفاق افتاد.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان ادامه داد:اگر همه ما این را آویزه گوشمان قرار بدهیم که در تمام امور، گوش به فرمان ولایت باشیم و نگاهمان به لسان مبارک حضرت آقا باشد در همه عرصه ها موفق می شویم.

سالاری اضافه کرد:در عرصه سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی آن قدر غنی هستیم که نیاز به هیچ قدرت و کشور دیگری نداریم بلکه حاضریم دنیا را با همین کشور خودمان اداره کنیم و این با برنامه ریزی و تلاش شدنی است.

وی خاطرنشان کرد: دشمن بزرگ عامل رشد ماست و سختی ها هم محل نزول برکات برای ماست و هیچ موهبتی به ما نمی رسد مگر در همین محدویت ها و کاستی باشد و آنچه موجب رشد در صنعت دفاعی است همان ظلم و مظلومتی بود در دفاع مقدس داشتیم اما امروز موشک دوربرد سپاه قلب دشمن را مورد هدف قرار داده و تا دوردست ها آماده است قلب دشمن را تسخیر کند.

مصطفی غلامپور فرماندار رودان در این مراسم سپاه را تضمین کننده امنیت ، اقتدار و سربلندی نظام جمهوری اسلامی دانست و اظهار کرد: این موضوع در شهرستان رودان نیز با عملکرد مثبت و مناسب سپاه پاسداران تحقق یافته است.

فرماندار رودان افزود: بسیجیان با پیشتازی خود در حوزه های مختلف در پیشبرد اهداف و خدمت رسانی به مردم به ویژه در هنگام بروز بحران نقش بی بدیلی را ایفا کرده اند.

غلامپور نقش سپاه و بسیجیان را در حوزه های مختلف به خصوص آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان مفید و موثر عنوان کرد و ادامه داد: دغدغه مندی ویژگی بارز مجموعه سپاه در شهرستان رودان بوده است و ورود سپاه یه حوزه های مختلف مایه امید و موفقیت های خوبی شده است.
وی وحدت و همدلی در جامعه را باعث خورد شدن دشمنان و موجبات موفقیت ها فراوان برای ملت اسلامی عنوان کرد.

وی با تقدیر از همه نیروهای انتظامی و نظامی به ویژه سپاه پاسداران و حرکت افتخار آفرین سپاه انقلاب اسلامی در سرنگونی پهپاد آمریکایی و تحقیر قدرت استکبار جهانی خاطرنشان کرد: دلیل شکست های استکبار جهانی و حامیانش در مقابل جمهوری اسلامی همین تحریم ها است و این تحریم های ظالمانه دشمن باعث رشد و ترقی ایران اسلامی در بسیاری از حوزه ها شده است.

در این مراسم از زحمات و تلاش های سرهنگ پاسدار ابراهیم حسین زاده در سمت فرماندهی سپاه رودان تجلیل و سرهنگ پاسدار عبداله صادقی بعنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودان معرفی شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=507660
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,563 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی