قبل از شروع به کار صنایع تمامی مجوزهای لازم زیست محیطی گرفته شده است
+ پ -
قبل از شروع به کار صنایع تمامی مجوزهای لازم زیست محیطی گرفته شده است

مدیر منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان مسأله زیست محیطی در صنایع انرژی بر را یکی از دغدغه های مهم و اصلی متولیان دانست و بر رعایت موضوعات زیست محیطی تأکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، حسین پاکدامن ، مدیر منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان  گفت: اولین دغدغه ما در راه اندازی صنایع انرژی بر توجه به مؤلفه‌های زیست محیطی هست که همواره مورد تأکید قرار دارد.

وی اظهار کرد: قبل از شروع به کار تمامی مجوزهای لازم زیست محیطی از سازمان محیط زیست گرفته شده است اما باز هم برای هر صنعتی که راه‌اندازی می‌شود به صورت جداگانه مجوز دریافت می‌شود.

مدیرعامل منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان تصریح کرد: این روزها با پیشرفت تکنولوژی نظارت بر موضوعات مختلف صنعت هم دقیق‌تر و هم کاربردی‌تر شده است و نمی‌توان هیچ‌یک از موضوعات زیست محیطی را نادیده گرفت.

پاکدامن افزود: با نصب دستگاه‌های سنجش آلایندگی بر خروجی دستگاه‌ها این سیستم به صورت خودکار گزارش میزان آلایندگی را به مرکز خود در تهران مخابره می‌کند بدون اینکه ما دخالتی در آن داشته باشیم و چنانچه مشکلی به وجود بیاید از تهران تذکرات لازم داده خواهد شد.

مدیرعامل منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان خاطر نشان کرد: بخش زیادی از زمین‌های در اختیار صنایع انرژی بر به فضای سبز اختصاص داده خواهد شد و کارشناسی‌ها و برآوردها نوید صنعتی پاک و بدون آلاینده در پارسیان می‌دهد.

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff