قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی !
+ پ -
قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی !

با گذشت چند ماه از افشای فیش های نجومی برخی مدیران دولت تدبیر ، این موضوع نه تنها در این چند ماه سروسامان نگرفته بلکه با قایم شدن دزدان زیر تخت پادشاهی حسن روحانی کم کم این مسئله رو به فراموش شدن می باشد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مدیران که راه را براموال بیت المال بستند و با دست درازی اموال را غارت کردند امروزه دست به دامان رییس جمهور شدند تا آنها را از این معرکه نجات دهد و آنها را به ساحل امنی برساند که هیچ چیزی آنها را تهدید نکند .

 

شنیده های تایید نشده حکایت از آن دارد که حسن روحانی از کارمدیران کابینه خود به شدت ناراحت است و همه مدیران متخلف را در دفتر ریاست جمهوری به صف کرده و مثل یک ناظم مدرسه ابتدایی آنها را با خط کش فلزی تنبیه کرده است ، وقتی مردم از روحانی می خواهند با نجومی بگیران برخورد قاطع انجام دهد وی به مردم می گوید : قبل از اینکه شما این را از بنده بخواهید تا می توانستم آنها را تنبیه کرده ام تا دیگر هوس دزدی میلیاردی نکنند ، خیالتان راحت توبه کردند و دیگرمیلیاردی نمی دزدند !!!

 

یکی از نجومی بگیران با لحنی تند و با صدای بلند به روحانی می گوید : ماهی ۲۰۰ میلیون تومان حقوق گرفتن حقمان است از صبح تا شب برای شما و مملکت کار می کنیم تازه این حقوقی هم که می گیرم کفاف زندگیمان را نمی دهد ، تمام شرکت هایی که قرار بود به بخش خصوصی واگذار کنیم رو خودمان گرفتیم اما بازهم چرخ زندیمان نمی چرخد ، ماهی ۱۰۰ میلیون پول توجیبی بچه هایمان است حاج حسن شما کجای کاری زندگی خرج دارد !

 

حسن روحانی ازحرف های تمسخر آمیز این مدیر به شدت عصبانی می شود و می گوید : بگذار آنچه قانون است بر شما اجرا شود تا دیگر دست درازی به اموال نکنید  .

 

روزدستگیری نجومی بگیران فرا رسید و ماموران برا گرفتن نجومی بگیران به کاخ روحانی رسیدند وقتی وارد امارت رییس جمهور شدند خبری از مدیران متخلف نبود ماموران گشتند و گشتند اما مدیران متخلف را پیدا نکردند آنها برای به دور ماندن از چشم قانون زیر تخت پادشاهی حسن روحانی قایم شده اند تا دست قانون به آنها نرسد .

 

یکی از اولین صدماتی که فیش های نجومی مدیران دولت یازدهم متوجه کشور و انقلاب کرد، ترویج روحیه یاس و بی اعتمادی مردم به نظام اسلامی بود ، مدیرانی که با دریافت های خود نه تنها به مردم و بیت المال خیانت کردند بلکه نظام اسلامی و کارآمدی آن را نیز زیر سوال بردند ، جنجال فیش های نجومی مدیران در شرایطی که وضعیت اقتصادی حتی بیش از اوج تحریم ها گلوی خانواده های ایرانی را فشار می داد دولت یازدهم را مورد هجوم سنگین انتقادات عمومی قرار داد .

 

رهبر معظم انقلاب نیز در دیدار با اعضای هیئت دولت با انتقاد از موضوع فیش های نامتعارف و حقوق های نجومی خواستار برخورد با آن موضوع شدند ، رهبر انقلاب در همین راستا می فرمایند: « موضوع حقوق های نجومی، در واقع هجوم به ارزش‌ها است اما همه بدانند که این موضوع از استثناءها است و اکثر مدیران دستگاه‌ها، انسان‌های پاک‌دست هستند، اما همین تعداد کم نیز خیلی بد است و باید حتماً با آن برخورد شود. این موضوع نباید شامل مرور زمان شود بلکه باید حتماً به صورت جدی پیگیری، و نتیجه آن به اطلاع مردم رسانده شود» اما مسولان دولت تدبیر نه تنها در این قضیه شفاف سازی نکردند بلکه از مدیران متخلف مایت هم کردند .

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff