قاضی پرونده ستایش برای اعلام نظر چه فاکتورهایی را از پزشکی قانون استعلام کرد؟
+ پ -
قاضی پرونده ستایش برای اعلام نظر چه فاکتورهایی را از پزشکی قانون استعلام کرد؟

با توجه به آنکه پرونده ستایش کودک خردسال افغانستانی منتظر نظر پزشکی قانونی است، فاکتورهای مورد نیاز قاضی دادگاه تشریح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از مرادطلب دادستان عمومی و انقلاب شهر ورامین درباره اینکه گفته می‌شود از سوی پزشکی قانونی جواز فوت ستایش کودک افغانستانی صادر شده است و همچنین گزارش اولیه‌ای هم به شما داده شده است، آیا این موضوع صحت دارد یا خیر، گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر علت فوت یا نظریه پزشکی قانونی به دست ما نرسیده است.

وی افزود: وقتی پرونده فردی به پزشکی قانونی می‌رود، پزشکان این مرکز از جسد نمونه‌برداری کرده و عکسبرداری می‌کنند و پس از آنکه احتیاج‌شان به ماندن جسد مرتفع شود، اجازه دفن جسد را صادر خواهند کرد.

مرادطلب گفت: در خصوص پرونده ستایش هم پزشکی قانونی اعلام کرده است که دیگر نیازی به ماندن جسد نیست و نمونه‌برداری‌های لازم انجام شده و عکسبرداری هم صورت گرفته است، به همین دلیل خانواده می‌توانند ستایش را دفن کنند.

دادستان عمومی و انقلاب ورامین در خصوص اینکه قاضی پرونده چه فاکتورهایی را از پزشکی قانونی مطالبه کرده است، گفت: برای ما چند فاکتور از اهمیت بالایی برخوردار است، ابتدا علت تامه وقوع قتل، نحوه و زمان وقوع قتل، اینکه به مقتول تعرضی شده است یا خیر، سن قطعی متهم به قتل و همچنین تعیین سلامت روانی متهم به قتل.

وی گفت: این اطلاعات هنوز به دست ما نرسیده است، اما به محض آنکه نتیجه این چند فاکتور به دست ما برسد، پرونده تکمیل شده و به دادگاه کیفری شماره یک می‌رود.

در چند روز گذشته، نوجوان هفده ساله‌ای به طرز کاملاً وحشیانه دختربچه شش ساله‌ای را به قتل رسانده و سپس جسدش را دفن کرده است، این دختربچه شش ساله از اتباع افغانستان است.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff