قاسم رضایی فینالیست شد/ علیاری به شانس مجدد رفت
+ پ -
قاسم رضایی فینالیست شد/ علیاری به شانس مجدد رفت
کشتی فرنگی جام پیت لاسینسکی - لهستان

قاسم رضایی فینالیست شد/ علیاری به شانس مجدد رفت

نماینده وزن ۹۷ کشورمان با برتری مقابل حریفان به دیدار نهایی کشتی فرنگی جام پیت لاسینسکی لهستان راه یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، پنجاه و هشتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام پیت لاسینسکی لهستان از ظهر امروز (شنبه) در ۴ وزن آغاز شد و ۴ فرنگی کار کشورمان در اوزان ۵۹ و ۹۸ کیلوگرم به مصاف حریفان خود رفتند.

در وزن ۵۹ کیلوگرم که ۳۶ کشتی‌گیر حضور دارند حمید سوریان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۴ بر ۴ مغلوب ابراگیم لابازانوف از روسیه شد که با توجه به شکست حریفش در مرحله بعد مقابل کشتی‌گیر نروژی سوریان از گردونه مسابقات کنار رفت.

در همین وزن محسن حاجی‌پور پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر مقابل البک تاجی‌یف از بلاروس به پیروزی رسید، اما در دور دوم در حالی که با نتیجه ۷ بر صفر از رستم هامت از ترکیه پیش بود در نهایت ۱۰ بر ۷ بازنده شد تا برای ادامه کار منتظر حضور حریفش در فینال باشد. ایو آنگلوف، قهرمان ۲۰۱۳ جهان از بلغارستان در گروه حاجی‌پور قرار دارد. حاجی‌پور در گروه مقابل سوریان قرار دارد.

در وزن ۹۸ کیلوگرم که ۳۶ کشتی‌گیر حضور دارند، قاسم رضایی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۳ بر صفر از سد پاتریک کاوی از آمریکا گذشت. وی در دور سوم نیز میکولا کریسوف از اوکراین را با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست داد و راهی مرحله بعد شد. رضایی در این مرحله نیز با نتیجه ۳ بر صفر موسی اولوئف از روسیه را شکست داد و گام به نیمه‌نهایی گذاشت. وی در این مرحله نیز با نتیجه ۶ بر صفر آردو آروسار از استونی را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. حریف رضایی در دیدار فینال پیتر اوهلر از آلمان است.

در همین وزن مهدی علیاری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف بالاژ کیس، دارنده مدال برنز جهان در سال ۲۰۱۳ از مجارستان رفت و با نتیجه ۸ بر صفر به پیروزی رسید، اما در دور سوم با نتیجه ۶ بر ۲ مغلوب پیتر اوهلر از آلمان شد که با توجه به حضور حریفش در فینال به گروه شانس مجدد رفت تا برای کسب مدال برنز مبارزه کند. وی در گروه بازنده‌ها ابتدا به مصاف جوزف راو از آمریکا می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دیدار بعد به مصاف فیلیکس بالدوف از نروژ می‌رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر برای کسب مدال برنز به مصاف فردریک شون از سوئد خواهد رفت.

مسابقات اوزان ۶۶ و ۱۳۰ کیلوگرم فردا قرعه کشتی می‌شود.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff