قاری مصری که لبخندی بر لبان رهبر معظم انقلاب نشاند+فیلم تلاوت
+ پ -
قاری مصری که لبخندی بر لبان رهبر معظم انقلاب نشاند+فیلم تلاوت

«محمود عبدالباسط» نماینده مصر در رشته قرائت و نفر دوم سی‌ودومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم تلاوت زیبایی در محضر رهبر معظم انقلاب اجرا کرد و پس از تلاوت، لبخند رضایتی بر لبان رهبری نشاند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «محمود عبدالباسط» نماینده کشور مصر در رشته قرائت سی‌ودومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در مرحله نیمه نهایی تلاوت زیبایی ارائه داد.

وی در مرحله نهایی نیز آنقدر جذاب و آهنگین تلاوت کرد که بسیاری از حاضران در سالن مسابقات را به وجد آورد به طوری که برخی افراد در حین تلاوت وی اشک می‌ریختند.

«محمود عبدالباسط» در این دوره از مسابقات بین‌المللی قرآن کریم موفق به کسب رتبه دوم در رشته قرائت شد.

پس از پایان رقابت‌ها، طبق روال هر سال مسئولان و شرکت‌کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن کریم به دیدار مقام معظم رهبری رفتند. در ابتدا قرار نبود «محمود عبدالباسط» قاری برگزیده مصری به تلاوت قرآن بپردازد؛ اما لحظاتی بعد متوجه شدیم وی نیز در لیست قاریانی که در محضر رهبری به تلاوت می‌پردازند، قرار گرفته است.

«محمود عبدالباسط» قاری مصری و نفر دوم مسابقات بین‌المللی کشورمان برای تلاوت قرآن در محضر رهبر معظم انقلاب حاضر شد. تلاوت وی بسیار زیبا و فنی اجرا شد به همین جهت بسیاری از حاضران همواره با تکان دادن سر، وی را تأئید می کردند.

این قاری مصری در پایان تلاوت با گفتن «صدق الله علی العظیم» شوری خاص در حسینیه امام خمینی(ره) ایجاد کرد و پس از آن در محضر مقام معظم رهبری رفت و صورت ایشان را بوسید و لحظاتی با معظم‌له گفت‌وگو کرد. در حین گفت‌وگو رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره لبخند می‌زدند و این قاری مصری را تأئید می‌کردند.

در ادامه تلاوت زیبای «محمود عبدالباسط» نفر دوم مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در محضر مقام معظم رهبری تقدیم مخاطبان می‌شود.

تلاوت قاری مصری در محضر رهبر معظم انقلاب

دانلود

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff