قاریان مصری که به ایران سفر کرده اند مجازات می شوند
+ پ -
قاریان مصری که به ایران سفر کرده اند مجازات می شوند

شیخ “جابر طایع” رئیس بخش دینی وزارت اوقاف در مصاحبه با مصر الیوم گفت: وزارت اوقاف از انجمن قاریان مصر خواست تا سفر این افراد را مورد رسیدگی قرار دهد، بخصوص آنکه سال های گذشته تعدادی از افرادی که به ایران سفر کرده بودند توقیف شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، پایگاه “مصر الیوم” نوشت: وزارت اوقاف مصر در حال رسیدگی به سفر تعدادی از قاریان این کشور به ایران برای احیای شب های ماه رمضان می باشد، تا آنها را به اتهام نقض قوانین الازهر مجازات کند. بر این اساس افرادی که به ایران سفر کرده باشند و در وزارت اوقاف مشغول باشند از کار خود برکنار می شوند و در غیر این صورت تا ۲ سال از قرائت محروم خواهند شد.
شیخ “جابر طایع” رئیس بخش دینی وزارت اوقاف در مصاحبه با مصر الیوم گفت: وزارت اوقاف از انجمن قاریان مصر خواست تا سفر این افراد را مورد رسیدگی قرار دهد، بخصوص آنکه سال  های گذشته تعدادی از افرادی که به ایران سفر کرده بودند توقیف شدند.
رئیس بخش خصوصی وزارت اوقاف مصر همچنین تاکید کرد: در صورتی که سفر هر امام یا کارمند وزارت اوقاف ثابت شود فورا او را به بخش امور قانونی ارجاع خواهیم داد تا برکنار شود زیرا وزارت مخالف سفر به ایران، قطر و ترکیه می باشد و این کشورها مواضع سیاسی خصمانه ای با مصر دارند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff