قاتلان کودکان در یمن شعار دفاع از حقوق بشر می دهند

+ پ -
قاتلان کودکان در یمن شعار دفاع از حقوق بشر می دهند

امام جمعه رودان گفت : رژیم آل سعود که به مجلس عزا در یمن حمله می کند و کودکان را به قتل می رساند شعار دفاع از حقوق بشر می دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به ازنقل رودان نیوز؛ حجت السلام سید مهدی تاج زاد امام جمعه شهرستان رودان در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به شهادت امام سجاد (ع) به روایتی در ۲۵ محرم اظهار داشت : بعد از شهادت امام حسین (ع) امام سجاد (ع) ۳۵ سال بر امت شیعه امامت کرد و پرده دروغ را از چهره بنی امیه کنار زد و اوج رشادت و موفقیت این حضرت در تبلیغ روز عاشورا خطبه شجاعانه شام بود.

امام جمعه رودان رژیم آل سعود را قاتلان کودکان در یمن خواند و گفت:عربستان در یمن بزرگترین جنایت ها را انجام می دهد و حتی به مجلس عزا و زنان و کودکان هم رحم نمی کند ولی در مقابل در سوریه و عراق وقتی که ارتش تروریست ها را در محاصره قرار میدهند می گوید حقوق بشر نقض شده و باید محاصره شکسته شود.
وی با اشاره به ایجاد جبهه غربی،عربی برای مقابله با تروریست در عراق و سوریه ،تصریح کرد:این جبهه هرجا می بینند که تروریست ها گیر افتاده اند و کشته خواهند شد یا به آنان برای فرار کمک می کنند و یا به مواضع ارتش حمله می کنند.
تاج زاد با اشاره به امضاء قرارداد ننگین کاپیتالاسیون توسط شاه ملعون پهلوی یادآور شد:امام خمینی (ره) وقتی که متوجه شد و با شجاعت تمام با کاپیتالاسیون مخالفت کردودر مقابل رژیم پهلوی ایستاد و مردم را از مفاد این قرارداد آگاه ساخت که حتی اگر یک سرباز آمریکایی یک مرجع تقلید ایرانی را هم به قتل برساند نباید محاکمه شود.
امام جمعه رودان درپایان به سالروز تشکیل سازمان ملل اشاره و خاطر نشان کرد: هر گروه و سازمانی جهانی که تشکیل شود تا زمانی که فقط در دست ابر قدرت ها هستند برای مردم مظلوم کاری نمی کنند ،سازمان ملل فقط اهداف آمریکای جنایت کار و رژیم غاصب صهیونیستی را دنبال می کند و به فرموده امام خمینی (ره) حق وتوای که به چند کشور داده شده است از قانون جنگل هم بدتر است.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff