قائم مقام امور اهل‌سنت به مقام شهدای گمنام بندرعباس ادای احترام کرد

قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت هرمزگان در آستانه روز بزرگداشت شهدا با حضور در گلزار شهدای گمنام بندرعباس به مقام شامخ شهدای گمنام این شهرستان ادای احترام کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری هرمز، حجت‌الاسلام محمد مریدی، در گلزار شهدای گمنام با بیان اینکه تمام برکات و خدمات نظام جمهوری اسلامی مدیون و مرهون خون شهدای مخلص، بی‌باک و خداجوی بوده است.

 

وی در ادامه بیان کرد: امروز به برکت مجاهدت و ایثار شهدا شاهد پیشرفت همه‌جانبه کشور در زمینه‌های مختلف هسته‌ای، سلول‌های بنیادین، لیزر، تکنولوژی نانو، موشک‌های بالستیک هستیم.

 

قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت هرمزگان با اشاره به مقام و درجه شهدا نزد خداوند گفت: قرآن‌کریم با تفکراتی که شهدا را کشته شده و مرده تلقی می‌کنند مقابله می‌کند و شهدا را زنده و حاضر در محضر خداوند می‌داند در حالی که رزق و روزی می‌گیرند.

 

مریدی با بیان اینکه باید تمهیداتی جهت آشنایی بیشتر جوانان با آرمان‌ها، تفکرات، سیره و زندگینامه شهدا فراهم شود، افزود: لازمه تداوم و گسترش سبک زندگی اسلامی در کشور تمایل هرچه بیشتر نسل جوان به سمت آرمان‌ها و دستاوردهای دفاع مقدس است.

 

وی با اشاره به منویات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر بالاتر بودن شان جوان انقلابی امروز از جوان انقلابی اول انقلاب تصریح کرد: جوان امروز هوشیارتر از گذشته است و دشمنی دشمنان را هرچند در قالب بازی‌های سیاسی اما بصیرانه می‌بیند.

 

قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در امور اهل‌سنت هرمزگان خاطرنشان کرد: خوشبختانه جوان نسل امروز انقلاب علی‌رغم طوفان بی‌امان ضدفرهنگی از جانب دشمن همانند کوه، پای ارزش‌ها وباورهای خود ایستاده و این یک نعمت و ظرفیت بزرگ است که ما باید هرچه بیشتر قدر آن را بدانیم./انتهای پیام/