فیلم باورم کن با موضع پیشگیری اعتیاد در شهرستان سیریک به نمایش درآمد
+ پ -
فیلم باورم کن با موضع پیشگیری اعتیاد در شهرستان سیریک به نمایش درآمد

فیلم “باورم کن ” در محل سالن غدیر شهرستان سیریک برای عموم مردم و دانش آموزان به نمایش گذاشته شد که مورد استقبال پرشور مردم قرار گرفت .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی، فیلم باورم کن  کاری از گروه هنری یاس‌های سفید با رویکرد آموزشی و پیشگیری از معضلات اجتماعی است که توسط هنرمندان روستای نخل ابراهیمی به تصویر کشیده شده است.

این فیلم درواقع روایتی از زندگی یک فرد معتاد به مواد مخدر است که در منجلاب اعتیاد افتاده و مشکلاتی در زندگی شخصی‌اش بوجود آمده که در نهایت به این باور می رسد که اعتیاد جز تباهی زندگی چیزی برای او ندارد و با همکاری دوستانش اعتیاد را کنار می‌گذارد و به یک زندگی سالم و شرافتمند روی می آورد.

رئیس  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک  در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آذینی گفت: این فیلم به کارگردانی ابوالقاسم درویشی و به نویسندگی عبدالرضا زاهدی و  بازیگران فیلم: ابولقاسم درویشی در نقش نادک و عبدالرضا زاهدی در نقش مراد، علی اسلامی نخلی در نقش فاتکو، احمد اسلامی، محمد زاهدی، بهروز زاهدی، ولید درویشی، رسول ملاحی و … در سالن غدیر این شهرستان به مدت دو روز به اجرای عمومی گذاشته شد که  مورد استقبال  بی نظیر مردم قرار گرفت.

کریمی‌زاده اضافه کرد: با توجه به استقبال خوب مردم این شهرستان سعی داریم  این فیلم در شهرهای گروگ و بندر کوهستک و همچنین در روستاها نیز به نمایش گذاشته شود  زیرا معتقدیم ابزار هنر به ویژه فیلم در انتقال مفاهیم و ارزش‌ها تاثیرگذاری بسزایی دارد.

وی یادآور شد: با هماهنگی صورت گرفته با اداره آموزش و پرورش این شهرستان، فیلم فوق برای دانش آموزان شهرستان نیز به نمایش  گذاشته شد که مورد استقبال دانش آموزان قرار گرفت.

انتهای خبر/پ

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff