فیصل ضرغامی سرپرست فرمانداری بندرلنگه شد/معرفی سرپرست جدید بخشداری کیش

استاندار هرمزگان در حکمی«فیصل ضرغامی» را به‌عنوان سرپرست فرمانداری بندرلنگه منصوب کرد.

به گزارش پايگاه خبري هرمز به نقل از روابط عمومی استانداری و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان، فیصل ضرغامی اظهار کرد: سال 93 از سوی مقام معظم رهبری به‌عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده که تلاش می‌کنیم تا در این مسیر حرکت کرده و سیاست‌های دولت تدبیر و امید را در این شهرستان اجرایی کنیم.

وی افزود: بخوبی به مشکلات و قابلیت‌های این منطقه استراتژیک واقف هستم و خدمت به مردم را بالاترین ماموریت خود میدانم که از سوی رهبر معظم انقلاب توصیه اساسی و مهم به مسولان بوده است.

 ضرغامی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم‌سیاسی و 10 سال سابقه در وزارت کشور و دو سال در قوه قضائیه است.

وی پیش از این مسئول دبیرخانه احزاب سیاسی استانداری هرمزگان، مسئول دبیرخانه کمیسیون دانشجویی استانداری هرمزگان، مسئول اطلاعات و اخبار دفتر معاونت سیاسی استانداری هرمزگان و مسئول دفتر استاندار هرمزگان را در کارنامه خود دارد.

همچنين در حکمی ابراهیم فرهادی نیا به‌عنوان سرپرست جدید بخشداری کیش معرفی شد.

ابراهیم فرهادی نیا اظهار کرد: عمل به منویات مقام معظم رهبری و اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید در استان هرمزگان و جزیره کیش را اولویت های کاری خود دانسته و در راستای رونق گردشگری در این جزیره تلاش می کنیم.

وی دارای مدرک فوق لیسانس تاریخ و تمدن ملل بوده و مدیر گروه و مدرس در دانشگاه و تخصص در حوزه گردشگری را در کارنامه خود دارد.

وی پیش از این کارشناس اداره کل اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان بوده است.