فیش های نجومی نتیجه غفلت درونی کشور است
+ پ -
فیش های نجومی نتیجه غفلت درونی کشور است

امام جمعه رودان گفت: بوجود آمدن فیش های نجومی غفلت درونی بود که به آن دچار شدیم لذا مسئولان باید در مقابل این موضوع محکم بایستند و نگذارند اسلام و جمهوری اسلامی لکه دار شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ حجت الاسلام سید مهدی تاج زاد امام جمعه رودان در خطبه های عبادی سیاسی امروز شهرستان به اشاره به تبلیغ دین اسلام توسط امام صادق(ع) و تربیت شاگردان فیلسوف و دانشمند در جهان اسلام، اظهار کرد: امام صادق(ع) دین مبین اسلام را تبلیغ و احکام را بیان کرد و د راه گسترش دین شاگردان فراوانی را تربیت کرد، و نه فقط مسلمانان و شیعیان، بلکه مسیحیان سرسفره امام صادق(ع) بهره مند شدند و دشمنان هم از امام صادق(ع) تعریف می کردند.

وی افزود: حاکمانی فاسدی در زمان امام صادق(ع) بودند و بر علیه امام کار می کردند، اما امام در یک جبهه مخالف ایستاد و دین اسلام را ترویج کرد، ودر آن زمانی که شبهات در مقابل اسلام زیاد شد، امام صادق(ع) در زمینه فلسفه، طب، نجوم، علم تفسیر و حدیث، قرآن و غیره، ودر یک دانشگاه وسیع شاگردانی تربیت کرد.

امام جمعه رودان با بیان اینکه نباید در مسائل درون و برون کشور غفلت کنیم، تصریح کرد: جوانان و سرمایه های این مملکت نباید بر اثر غفلت درون به فراموشی بسپاریم و غفلت نسبت به آفت هایمان، نمونه ای از غفلت درونی است.

وی تأکید کرد: بوجود آمدن فیش های نجومی غفلت درونی بود که به آن دچار شدیم، و باید مسئولان در مقابل این موضوع محکم بایستند و نگذارند اسلام و جمهوری اسلامی لکه دار شود.

حجت الاسلام تاج زاد جهان اسلام، یمن، فلسطین، بحرین، عراق، سوریه و ملت های مظلوم را ببینیم، و تقلید دین و اسلام ناب محمدی(ص) را نتیجه غفلت برونی کشور دانست.

امام جمعه رودان دچار نشدن به غفلت برون را شناسایی نقشه های دشمن دانست و اظهار کرد: اگر نقشه های دشمن و استکبار را شناسایی نکنیم غفلت برون انجام دادیم، و اگر کشورهای مرتجع منطقه مثل عربستان اگر تا دیروز به طور زیرپوستی با رژیم صهیونیستی رابطه داشت، امروز به صور آشکارا جلسه برگزار می کنند ودست دوستی می دهد، از این مسائل نباید غافل شویم.

وی افزود: کشورهای عربی به جایی اینکه جنایات داعش و آمریکا را در منطقه محکوم و با آنها مقابله کنند، علیه جمهوری اسلامی ایران موضع می گیرند و حرفشان اینست که ایران نباید در جهان اسلام، عراق، یمن و کشورهای عربی دخالت کند.

خطیب نماز جمعه رودان شرایط جنگ امروز را شرایط جنگ احزاب در زمان پیامبر(ص) عنوان کردو ادامه داد: در جنگ احزاب همه کفر و یهود در مقابل اسلام ایستادند، و یک چیز باعث نجات مسلمانا ن شد و آن امید به پیروزی و توکل مسلمانان به خداوند متعال بود

وی خاطرنشان کرد: اگر امروز این امید در دل مردم ایران، جهان اسلام و مسلمانان واقعی با اقتدار باشد، دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند و ان شالله به فضل الهی، جبهه کفر ذلت و خواری را در مقابل مسلمانان می بیند.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff