فیش های نجومی اذهان را از اختلاس های گذشته دور کرده است
+ پ -
فیش های نجومی اذهان را از اختلاس های گذشته دور کرده است

استاندار هرمزگان با اشاره به فیش های نجومی گفت: مسئله فیش ها وحقوق های نجومی جهت دور کردن ذهن ها از اختلاس های گذشته بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ جادری استاندار هرمزگان در نشست صمیمی با مردم شهرستان پارسیان با تبریک هفته دولت گفت: اگر امروز به نقطه ای رسیده ایم که حتی یک روستا هم بدون برق وجود ندارد، نه برای دولت بلکه به برکت نظام اسلامی است.

جادری به موضوع صنایع انرژی بر پارسیان اشاره و اظهار کرد:صنایع انرژی بر پارسیان در اثرپیوست با منطقه ویژه شهرستان لامرد حق آن ضایع شده و مظلوم واقع شده است و پول ها وهزینه های آن باید مشخص شود که به کجا رسوخ پیدا می کند وبه عنوان نماینده دولت این حق را پیگیری خواهم کرد.

وی با تأکید بر اینکه صنایع انرژی بر دیگر نمی تواند یک مدیر عامل داشته باشد گفت: استان هرمزگان و فارس و همچنین شهرستان پارسیان و لامرد جدای از هم می باشند پس باید مدیران عامل آن نیز مستقل باشد وردیف بودجه ای آن نیز مستقل شود.

نماینده عالی دولت در هرمزگان به رفع موانع تولید در استان اشاره و خاطرنشان کرد: استان هرمزگان براساس سهمیه در بخش صنعت ومعدن ٣٠٢ واحد کوچک ومتوسط صنعتی را باید به بهره برداری برساند که تا امروز ١٢٠ واحد را به بانک معرفی کرده ایم و همه آنها توانسته اند تسهیلات دریافت کنند که از این نظر در رتبه نخست کشور قرار گرفته ایم.

وی به مسئله انتقاد وتخریب اشاره کرد وافزود: انتقادهمیشه لازم وسازنده است ولی تخریب یک سم مهلک است و یعنی اهانت، وکسی که اهانت کند از دایره قانون خارج می شود.

استاندار هرمزگان به فیش های نجومی گریزی زد و گفت: دولت تدبیر وامید هیچ نقشی در فیش های نجومی نداشت و دولت با تغییر قوانین و روزنه های قبلی توانست جلوی فیش ها وحقوق های نجومی را بگیرد و مسئله فیش های نجومی فقط در جهت دور کردن ذهن ها از اختلاس های گذشته بود.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff