فیس بوک برای جذب کاربر اینترنت همراه رایگان می‌دهد
+ پ -
فیس بوک برای جذب کاربر اینترنت همراه رایگان می‌دهد

فیس بوک به اپراتورهای تلفن همراه اعلام کرده خدمات اولیه اینترنت را به رایگان به آنها ارائه می‌دهد. این امر با هدف افزایش کاربران فیس بوک و خدمات جانبی آن انجام می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، فیس بوک از سال گذشته تا به حال خدمات اینترنتی رایگان خود را در ۱۷ کشور جهان ارائه داده است.

همزمان با یک ساله شدن ارائه این خدمات فیس بوک پرتال جدیدی را راه اندازی کرده تا تمامی اپراتورهای تلفن همراه بتوانند خدمات اینترنتی فیس بوک را با سهولت بیشتری ارائه دهند. این شرکت در گذشته هم با اپراتورهای برخی کشورهای در حال توسعه به همین منظور همکاری کرده است.

بررسی ها نشان می دهد در یک سال اخیر ۹ میلیون نفر در آمریکای لاتین، آسیا و آفریقا از طریق خدمات اینترنت بی سیم رایگان فیس بوک به امکانات فضای مجازی دسترسی پیدا کرده اند. استفاده رایگان از فیس بوک و خدمات پیام رسان این شرکت و برخی سرویس های اینترنتی دیگر از جمله ویژگی های این سرویس است.

فیس بوک مدعی است سرعت این خدمات در مقایسه با خدمات اینترنت همراه دیگر اپراتورها تا ۵۰ درصد بیشتر است و البته بسیاری از اپراتورها هم معتقدند با ارائه این خدمات می توانند مشترکان بیشتری جذب کنند.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff