فلسفه کار جهادی برای مسئولان قشم جا نیفتاده است/ گروه جهادی قشم عازم روستا های باغ بالا و مسن می شود
+ پ -
فلسفه کار جهادی برای مسئولان قشم جا نیفتاده است/ گروه جهادی قشم عازم روستا های باغ بالا و مسن می شود

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی دانشگاه ها ی شهرستان قشم با بیان این مطلب که متاسفانه فلسفه کار جهادی برای مسئولان دانشگاهی و غیر دانشگاهی جا نیفتاده است، گفت: یکی از فلسفه‌های اردوهای جهادی ترویج اقتصاد مقاومتی است که متاسفانه این مسئله نیز نه در میان مردم و نه در میان مسئولان با اقبال مواجه نشده است .

به گزارش شبکه اطلاه رسانی هرمز به نقل از قشم آزاد ، مسئول سازندگی بسیج دانشجویی دانشگاه ها ی شهرستان قشم با بیان اینکه وضعیت برگزاری اردوهای در استانها بهتر شده است، افزود: دانشجویان جهادی در مناطق محروم می بایست به عنوان سفیران کار و تلاش مردم را به کارکردن ترغیب کنند تا بتوانیم جامعه آباد برای آیندگان رقم بزنیم .

 

 

 

وی از برگزاری اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد قشم در روستا های باغ بالا و مسن خبر داد و گفت: در حال حاضر اردوهای بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد قشم با همراهی گروه تخصصی پزشکی دانشکده علوم پزشکی واحد بین الملل دانشگاه آزاد واحد قشم برگزار می شود .

 

 

 

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی دانشگاه ها ی شهرستان قشم گفت: این اردو جهادی به همت گروه جهادی شهید محسن وزوایی در حال برنامه ریزی و اجرا در دو روز متوالی و درسه بخش فرهنگی، آموزش بهداشت، پزشکی و برگزار می گردد و دانشجویان براساس تخصص خود، در طول مدت برگزاری این اردو برای روستائیان محروم در زمینه‌های فوق ارائه خدمت می نمایند.

 

 

 

وی ادامه داد :این گروه دارای سه تیم ۸نفره خواهند بود که به فعالیت خود در بخش های یاد شده بر اساس شرح وظایف خود عمل خواهند کرد .

 

 

 

عسکرپور یکی از مشکلات اساسی مردم این جزیره را نداشتن بهداشت کافی دانست و تصریح کرد: طبق شناسایی‌هایی که شده مردم این جزیره در بحث سلامت با مشکلات بسیاری مواجه هستند که امید است بتوانیم با کمک مسئولان بخشی از مشکلات مردم در این رابطه را مرتفع کنیم.

 

 

 

وی با اشاره به فعالیت‌های پزشکی این اردو بیان کرد: آموزش بهداشت، ماما و خانواده، گرفتن تست‌های قندخون ، فشار خون و توزیع بسته‌های بهداشتی پزشکی در میان روستائیان از جمله فعالیت‌های کارگروه پزشکی خواهد بود.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff