فلسطین خط اصلی مبارزه غرب با جهان اسلام است
+ پ -
فلسطین خط اصلی مبارزه غرب با جهان اسلام است

تحلیل گر سیاسی با بیان اینکه فلسطین خط اصلی مبارزه غرب با جهان اسلام است افزود :به طور خلاصه حضور مردم در راهپیمایی ها ،احقاق حق ضایع شده ی مسلمین جهان در این ۶۷ سال است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،  علیرضا دستجردی تحلیل گر سیاسی در گفتگو با هرمزپرس گفت:مبانی مکتب اسلام در تناقض منافع نظام سلطه و غرب است و این سبب شده نظلم سلطه تلاش بسیاری برای نابودی اسلام و یا منزوی کردن آن بکند. فلسطین هم خط اصلی مبارزه غرب با جهان اسلام است و قاعدتا نابودی دشمنان ما بالاخص اسراییل و آزادی مردم فلسطین هدف و خواسته مسلمانان است.

 

دستجردی به حضور مردم و تاثیری که بر روحیه مردم مظلوم فلسطین دارد اشاره کرد و گفت: بگذارید برایتان مئال بزنم ، فرض کنید شما در دره ای تاریک و عمیق، دست و پاشکسته ، گیر افتاده اید، خب با این شرایط شما با مرگ فاصله ای ندارید و زودتر از موید می میرید! اما اگر بدانید گروه نجاتی در جست و جوی شماست قطعا امید نجات ،باعث مقاومت بیشتر شما در برابر مرگ خواهد شد و حتی اگر نجات نیابید دو روز بیشتر زنده می مانید.
حال شما فکر می کنید اگر مردم ستم دیده ی فلسطین بدانند که یک ملیارد و نیم مسلمان در جست و جوی اتحاد برای پیروزی مسلمین اند، چه حالی پیدا می کنند؟ چه کاری انجام می دهند ؟ خب قطعا مقاومتشان بیشتر می شود. البته ما می بینیم که دولت های وابسته به اسراییل در منطقه غرب آسیا همیشه حامی منافع اسراییل و هم گام با آمریکا مخل اتحاد مسلمین هستند اما با آمدن بیداری اسلامی، به امید خدا این دولت ها هم یکی پس از دیگری نابود خواهند شد.

 

وی افزود: معضل بزرگ جهان اسلام اتحاد میان مسلمانان است و بنیان گذار انقلاب اسلامی  بهتر از ما به این موضوع پی برده بودند که دشمن نمی تواند با مسلمانان متحد مواجهه کند. در پیام امام  خمینی (ره) برای روز قدس نیز کاملا این موضوع مشهود است و می بینیم که امام (ره) خطر جدی اسرائیل غاصب و لزوم اتحاد در مقابل غرب را به مسلمانان جهان متذکر می شود. البته لفظ “خطر جدی”بیشتر مربوط همان اتحاد نداشتن میان مسلمین است وگرنه که آمریکا و اسراییل هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

 

علیرضا درستجردی به حضور پررنگ مسئولین اشاره کرد و خاطرنشان شد: مردم بصیر ما هم معنای اتحاد را به خوبی می دانند به خاطر همین در این روز برای این مقوله تلاش زیادی می کنند. اگر مردم ما هم بدانند و ببینند که مسولین ما هم اتحاد را برای مقابله با اسراییل و امریکا می خواهند ، مردم هم با همدلی با مسولین حضور پررنگ تری خواهند داشت. ملت ما عاشق مبارزه با اسراییل است!

 

انتهای  پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff