تنها امیدمان به بازرسی دفتر مقام معظم رهبری است/ وعده های زیادی شنیده ایم اما عمل ندیدیم

نماینده کارگران اخراجی آلومینیوم هرمزگان گفت: فقط از شما درخواست دارم پیگیر سخنان استاندار که در صداوسیما پخش شد باشید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ آلومینیوم هرمزگان؛ جمله ای که بارها شنیده اید و شاید دیگر برایتان تکراری باشد، اخراجی ها! از زمان خصوصی سازی این واحد صنعتی و جابجایی کارفرما، کارگران احساس می‌کنند که مطالبات صنفی آنها چندان جدی گرفته نمی‌شود و حتی ۶۰۰ نفر آن ها را اخراج می کنند، نماینده عالی دولت در هرمزگان همچنان در حال پیگیری می باشد.

 

سعیدخوارزمی نماینده کارگران اخراجی آلومینیوم در گفتگو با خبرنگار هرمز با بیان اینکه استاندار در برنامه ی صداوسیما که پخش شد به موضوعات اصلی مشکلات کارگران اشاره کرد و گفت: با مالک کارخانه صحبت کرده  وبه تفاهم رسیده اند اما متاسفانه هیچکدام حل نشده است.

 

وی افزود:  شنبه هفته که گذشت  استاندار هرمزگان و  علیمحمدی خریدار آلومینیوم، مسئولان سازمان خصوصی سازی در تهران جلسه ای داشتند که اکرمی معاون امنیتی سیاسی استانداری به مرادی نماینده منتخب مردم هرمزگان نتیجه  جلسه را مثبت گزارش داده اند.

 

نماینده کارگران اخراجی آلومینیوم اظهارداشت: دیروز به استانداری مراجعه کرده ام تا از نتایج جلسه آگاه شوم و از زبان دکتر حقیری شنیدم که آقای استاندار گفته ۴موضوع اصلی مشکلات کارگران حل شده است.

 

خوارزمی عنوان کرد: برای بنده به عنوان نماینده کارگران مهم نیست مالک چه کسی باشد؟ تلاش کردند مارابه گروهی متصل کنند ولی تنها خواسته ما صنفی است که دارد به شدت پایمال می شود.

 

وی افزود: مسئولان استانی گفته اند که همه ی مشکلاتتان درست شد اما متاسفانه هیچکدام به خصوص ۳موضوع کارانه شیفت،زیان آور وبیمه حل نشده است و ما وعده های زیادی شنیده ایم اما عمل ندیدیم.

 

نماینده کارگران اخراجی آلومینیوم یادآور شد:  همه جا پیگیری کرده ایم و تنها امیدمان به بازرسی دفتر مقام معظم رهبری است.

 

انتهای پیام/ی