فعال کردن سازمان‌های غیردولتی برای مبارزه با مواد مخدر ضروری است
+ پ -
فعال کردن سازمان‌های غیردولتی برای مبارزه با مواد مخدر ضروری است

فرماندار بستک گفت: فعال نمودن و گسترش سازمانهای غیردولتی برای مبارزه با اعتیاد و استفاده از ظرفیت های صاحب نظران حوزه و دانشگاه در امر مبارزه با مواد مخدر ضرورت دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پایگاه خبری جهانگیریه، میرمرسل ایزدی پور فرماندار بستک در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بستک که با حضور فرزاد ابراهیمی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان برگزار گردید با اشاره به رویکرد دولت تدبیر و امید در بحث مبارزه با مواد مخدر ، اظهار داشت: موثرترین راهکار مبارزه با مواد مخدر، مبتنی بر اراده، مشارکت و همراهی مردم است که دولت تدبیر و امید در همین راستا سیاست اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر را در کشور دنبال می کند.

 

فرماندار بستک افزود: باید برای داشتن جامعه عاری از اعتیاد و اجرای سیاست‌های کلی مبارزه با مواد مخدر ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید، تلاش ویژه‌ای شود.

 

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بستک بیان داشت: متاسفانه دامنه اعتیاد، توزیع و تنوع موادمخدر رو به توسعه است و علیرغم مبارزات مختلفی که صورت گرفته، دامنه اعتیاد گسترده تر و سن ابتلا به مواد مخدر کاهش یافته است.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک بر نقش آموزش و فرهنگ سازی در راستای کاهش آسیب‌ها تاکید کرد و افزود: آگاهی بخشی و آموزش‌ها سبب بالا رفتن سطح فرهنگ و اطلاعات جامعه و خانواده‌ها خواهد شد که کاهش آسیب‌های اجتماعی را به دنبال دارد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff