فعالیت های علوم قرآنی کانون های مساجد سیریک چشم گیر است
+ پ -
فعالیت های علوم قرآنی کانون های مساجد سیریک چشم گیر است

رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان سیریک گفت: کانون های مساجد کانون نشاط معنوی در مساجد می باشند و می توانند در همه ی زمینه ها نقش آفرینی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی، مصطفی کریمی،رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان سیریک در نشست کانون های فرهنگی وهنری مساجد شهرستان سیریک گفت: کانون های مساجد دارای ظرفیت های بسیار ارزشمند و تاثیرگذاری بر روی جوانان و نوجوانان و برقراری روابط اجتماعی و فرهنگی هنری در جامعه می باشند.
رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان سیریک ابراز داشت: کانون های مساجد دارای ظرفیت بسیار مفید و قابل قبولی در میان مردم در جامعه برخورداراند که اگر از آنها استفاده شود نتیجه ای جز نشاط معنوی در چارچوب دین مبین اسلام و فرهنگ و علوم قرآنی نخواهد داشت.
وی با بیان اینکه ۲۵ کانون فرهنگی وهنری در مساجد شیعه واهل سنت در سطح شهرستان سیریک در حال فعالیت می باشند اظهار داشت : از ابتدای تاسیس اولین کانون در سال ۸۶ در سیریک تا کنون فعالیت های خوبی از سطح روستاهاو در سطوح شهرستانی ، استانی و کشوری اجرا و در حال اجراست که به عنوان یکی از دستاورهای انقلاب اسلامی باعث رونق سنگر مساجدشده است.
کریمی از مدیران کانون های مساجد سیریک خواست تا با هم ا فزایی بیشری در نخستین دوره مسابقات قرآن مساجد روستایی کشور داشته باشند و از برنامه های این مسابقات استفاده کنند و ظرفیت قرآنی روستای خود را ضمن توسعه معرفی نمایند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک یادآور شد:به همت مدیرانی جوان و مومن و متدین کانون های فرهنگی هنری شهرستان و گرایش آنها به سمت و سوی علوم قرآنی و معارف اسلامی فعالیت های کاملا چشم گیر و ملموسی مشاهده و ایجاد شده است که جای تشکر و حمایت همه جانبه دارد.

 

 
انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff