فعالیت های اقتصادی محکوم فتنه ای که هیچ وقت شفاف نشد+ اسناد
+ پ -

این صرافی در سال ۹۳ در بهبوحه مذاکرات و افزایش ناگهانی قیمت ارز در کشور مجوز فعالیت گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛  سید حسین مرعشی از محکومان فتنه ی ۸۸ ، که با روی کار آمدن دولت حسن روحانی جان دوباره ای گرفته و حضور خود را در عرصه های سیاسی و اقتصادی به صورت پررنگ به عرصه ی نمایش می گذارد.

یکی از فعالیت های مهم اقتصادی وی که هیچگاه شفاف سازی نشده و احتمالا نخواهد هم شد ؛ موسسه ی مولی الموحدین و شرکت های وابسته به آن است که داستان این موسسه ی خود مثنوی هفتاد من است.
اما بعد از انتشار خبر صرافی غیر مجاز حسن فریدون برادر رئیس جمهور و دستیار ویژه ی وی در رسانه ها، امروز به مطلب جالبی برخوردیم، صرافی اچ ام HM متعلق به سید حسین مرعشی.

مرعشی صرافی
در کارنامه ی اقتصادی حسین مرعشی به سبک کارگزاران تنها جای همین صرافی خالی بود که گویا او خود به فکر بوده و یکی از بزرگترین صرافی های تهران به نام او در حال فعالیت است.
این صرافی در سال ۹۳ در بهبوحه مذاکرات و افزایش ناگهانی قیمت ارز در کشور مجوز فعالیت گرفته است ( لینک ثبت شرکت در روزنامه ی رسمی).
02

ساده ترین و نخستین فکری که به ذهن ها می رسد ، سود بالای این آقایان از تغییرات ارز و دلار است، تغییراتی که کسی ندانست از کجا آب خورد؛ اما همه می دانند که سودش را چه کسانی خوردند.
چه کسانی از افزایش قیمت ها در کشور و رکود و افزایش تورم استفاده کردند و به هر قیمتی شرایط معیشتی و زندگی مردم عادی را با سختی های فراوانی مواجه کردند.
خوب مسلم است چنین افرادی از برقراری رابطه با آمریکا و دیگر کشورهای غربی و رفت و آمدهای فراوان با آنان سود خواهند برد و صرافی های خود را روز به روز پر رونق تر خواهند دید….اما برایشان مهم نیست که این رونق آنان به چه قیمتی تمام شده و ملت ایران چه خواهد کشید.
باید این گونه افراد سنگ دولت های وابسته به کدخدا را به سینه بزنند و برای پیروی اصلاح طلبان در انتخابات مجلس تلاش کنند و هر روز سخنرانی داشته باشند.
مرعشی صرافی تهران

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff