فعالیت قرآنی بیش از هزار دانش آموز کلاس اولی در سیریک آغاز شد
+ پ -
فعالیت قرآنی بیش از هزار دانش آموز کلاس اولی در سیریک آغاز شد

مدیر آموزش و پرورش سیریک گفت: مراسم جشن آغاز فعالیت های قرآنی هزار و صد و شانزده دانش آموز سال اولی شهرستان سیریک در ۸۰ مدرسه شهرستان با حضور مسئولین شهرستان در دبستان حضرت سمیه (س) شروع به کار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی محمد فولادی افزود: این طرح در راستای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری با هدف ارتقای جایگاه قرآن کریم میان دانش آموزان و خانواده ها در مدارس شروع شده است.

 
مدیر آموزش و پرورش سیریک ابراز داشت: قرآن چراغی است که روشنی آن فرو نمی نشیند و مهمترین نقشی که قرآن توانسته با آن عظمتش در زندگی ما داشته باشد ایجاد صبر در برابر سختی ها و مشکلاتی است که روزمره با آن مواجه می شویم و چه بسیار موانعی که با حضور قرآن از سرراه ما انسان برداشته می شود.

 
فولادی تصریح نمود: مونس شدن بچه های دانش آموز با بهترین و ارزشمندترین کتاب الهی ، کتابی که همه راه و روش زندگی و اصول و تمام عقاید و تفکرات یک انسان مسلمان باید از آن نشئت بگیرد قرآن است و باید آنرا از همین سنین پائین به دانش آموزان یاد داد.

 

 
این مسئول بیان کرد: قرآن در میان دانش آموزان و خانواده های شهرستان اعم از روستایی و شهری به لحاظ قرائت و ترتیل جایگاه خوبی برخوردار می باشد و بسیاری از خانواده ها در بحث گسترش و فراگیری حفاظ قرآنی تلاش های درخور شانی صورت گرفته است.

 
انتهای پیام/س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff