فعالیت آزادانه یک سایت ضد انقلاب/ خوش رقصی پادر رکابان مالک ریگی در فضای مجازی!
+ پ -
فعالیت آزادانه یک سایت ضد انقلاب/ خوش رقصی پادر رکابان مالک ریگی در فضای مجازی!

در سایه بی توجهی مسئولین سایت تحت مدیریت یکی از اعضای سابق گروهک تروریستی ریگی در فضای مجازی علیه جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، اخیرا یکی از سایت های حامی جریان وهابی که توسط یکی از اعضای سابق گروهک ترویستی ریگی مدیریت می شود با تغییر دامنه و بدون هیچگونه محدودیت در حال سم پاشی منفی علیه نظام است.
این سایت که به اصطلاح در پوشش مسائل حقوق بشری فعالیت می کند در لابه لای اخبار جهت دار خود به آرمان های نظام و انقلاب اسلامی چنگ اندازی می کند.
گردانندگان این سایت در سالهای نه چندان دور پا در رکاب تروریست مالک ریگی مشغول خوش رقصی برای استکبار جهانی بودند و با حملات تروریستی مختلف علیه مردم استان خانواده های زیادی را داغدار کردند اما امروز ژست مدافع حقوق بشری به خود گرفته اند.
این سایت نزدیک به لیدر وهابیت در گذشته فیلتر بوده است و امروز با تغییر دامنه به راحتی در اختیار عموم مردم قرار گرفته و ویترین تخلفات خود را جلوی چشمان مردم قرار داده است.
سایت مورد اشاره در قبای حقوق بشری، ژست مدافع حقوق مردم بلوچ گرفته و در حال فضاسازی منفی علیه کشور و القای ناامیدی به مردم سیستان و بلوچستان است.
به نظر می رسد مسئولین باید با مدیریت دقیق فضای مجازی استان جلوی تحرکات سایت های ضد انقلاب را بگیرند تا افرادی که در گذشته ای نه چندان دور دستانشان به خون انسان های بی گناه زیادی آغشته شده است نتوانند به این راحتی خوارک منفی به جامعه تزریق کنند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff