فریب خوردگان منافق در مرصاد زمین گیر شدند/ عملیات ارتش در آبهای بین المللی ادامه دارد
+ پ -
فریب خوردگان منافق در مرصاد زمین گیر شدند/ عملیات ارتش در آبهای بین المللی ادامه دارد

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه منافقین از سوی اطلاعات و امکانات بعثی پشتیبانی می شدند افزود :مجاهدین خلق در مقابل عزم و اراده رزمندگان اسلام شکست خورده میدان نبرد را ترک کردند.

امیر دریادار حسین آزاد فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به تدبیر و محوریت ارتش در آزاد سازی مناطق اشغال شده کرمانشاه توسط منافقین و مجاهدین خلق گفت : فریب خوردگان رژیم بعث عراق که بعد از ۸ سال جنگ نابرابر در مقابل ایران شکست خورده میدان را ترک کرده بودند ، با انجام برنامه ریزی قصد ایجاد دو دستگی در کشور را داشتند .

 

 

وی افزود : عملیات مرصاد برای نابودی منافقین با تدبیر و محوریت ارتش به فرماندهی شهید سپهبد صیاد شیرازی آغاز شد و با اینکه منافقین هم از سوی اطلاعات و امکانات بعثی پشتیبانی می شدند در مقابل عزم و اراده رزمندگان اسلام که عملکردشان بر مبنای تبعیت از رهبری و حفظ آرمانهای انقلاب بود شکست خوردند.

 

 

امیر دریادار حسین آزاد تصریح کرد: هدف منافقین بعد از ناکامی صدام برانگیختن فریب خوردگان خود و استفاده از آنها برای دستیابی به اهدافی بود که پس از ۸ سال جنگ با ایران به آن دست نیافته بودند.

 

 

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش گفت : تجربه و تواضع نیروهای ارتش و رزمندگان اسلام و انجام مبارزات چیریکی و توکل نیروها به خدا عامل پیروزی کامل جمهوری اسلامی ایران بود.

 

 

وی افزود: آرزوهای پوچ و توان نظامی منافقین که ۸ سال برای تهیه آن برنامه ریزی کرده بودند، با نقش منحصر به فرد هوا نیروز در جنگ با مجاهدین خلق برای همیشه در عملیات مرصاد نابود شد.

 

 

عملیات ارتش در آبهای بین المللی ادامه دارد

 

 

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه حفاظت از خطوط دریایی تا زمان حفظ منافع ملی ادامه دار خواهد بود افزود : ناوگروه ۳۵ ارتش متشکل از ناو شکن الوند در ابهای بین المللی در حال حاضر در تنگه باب المندب ، خلیج عدن و شمال اقیانوس هند در حال انجام ماموریت است.

 

 

وی تاکید کرد: تا زمانی که در عرصه دریا منافع ما در خطر باشد حضور ما الزامی است و عملیات نیروی دریایی ارتش در حفظ خطوط آبی کشور و ورود در آبهای آزاد بین المللی برای حفظ امنیت ادامه دار خواهد بود.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff