فریاد مرگ بر اسرائیل هیچ گاه خاموش نمی شود
+ پ -
فریاد مرگ بر اسرائیل هیچ گاه خاموش نمی شود
امام جمعه اهل سنت بندر چارک:

فریاد مرگ بر اسرائیل هیچ گاه خاموش نمی شود

امام جمعه اهل سنت بندر چارک گفت : فریاد مرگ بر اسرائیل هیچ گاه خاموش نمی شود و تازمانی که فلسطین از دست صهیونیستم غاصب خارج نشود به مبارزه علیه استکبار ادامه خواهیم داد.

به  گزارش  شبکه اطلاع رسانی هرمز ، شیخ مسعود راهبر امام جمعه اهل سنت بندرچارک در گفتگو با خبرنگار مروارید نیوز گفت : روز قدس نماد ظلم ستیزی با استکبار جهانی است و راهپیمایی روز قدس تجلی عزت و شوکت امت اسلامی است

 

وی افزود : ملت شهید پرور ایران اسلامی با دیگر در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به فرموده امام راحل روز (قدس ) نامگذاری گردید تجدید بیعت مجدد با آرمان های امام و رهبری می نمایند و به دنیا می گویند این ملت و این رهبری و نظام هیچگاه با ظالمان بر سر یک میز کنار نمی آیند و همیشه در صف دفاع از مظلومان و محرومان جهان هستند.
امام جمعه بندرچارک اضافه کرد: همه ی ما پیر و جوان ، زن و مرد این جمعه می آییم تا فریاد آزادی قبلگاه اول مسلمین جهان را از غاصبان صهیونیستی و هم پیمانانش سر دهیم .و این فریاد ها هیچ گاه خاموش نمی شود تا آن روز که فلسطین از دست صهیونیستم غاصب خارج گردد .
شیخ راهبر امام جمعه اهل سنت بندرچارک در پایان گفت : به امید ان روز همگان با دهان روزه در گرمایی طاقت فرسا به ندای امام راحل لبیک خواهیم گفت و وعده دیدار ما جمعه آخر ماه مبارک رمضان است.
انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff