فروش هوا بجای بنزین ادعای واهی وزیر نفت است/ زنگنه بجای تهمت به جایگاه داران برود موضوع کرسنت را جمع کند/ اگر به نتیجه نرسیم جایگاه های سوخت را تعطیل می‌کنیم
+ پ -
فروش هوا بجای بنزین ادعای واهی وزیر نفت است/ زنگنه بجای تهمت به جایگاه داران برود موضوع کرسنت را جمع کند/ اگر به نتیجه نرسیم جایگاه های سوخت را تعطیل می‌کنیم

رئیس انجمن جایگاه‌داران بنزین خراسان رضوی گفت: آقای زنگنه با این سخنان با حیثیت ما و تمام پرسنلی که تمام ساعات شبانه روز در ارائه به خدمت مردم کوتاهی نمی‌کنند بازی کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ کامرانی فر ظهر امروز در حاشیه نشست خبری تجمع جایگاه داران سوخت خراسان رضوی در اعتراض به سخنان چند روز گذشته وزر نفت، اظهار کرد: این صحبت  هایی که اقای زنگنه در ارتباط با فروش هوا بجای بنزین توسط جایگاه داران مطرح کرده اند تهمت است.

وی با بیان اینکه وزیر نفت براساس شایعاتی که سال هاست مطرح می‌شود این مسائل را بازگو کرده است، افزود: متاسفانه بنزین های وزارت نفت استانداردهای لازم را دارا نیست.

رئیس انجمن جایگاه‌داران بنزین خراسان رضوی تصریح کرد: وزارت نفت چند وقتی است که احداث جایگاه های جدید را منوط به زدن شرکت های برند کرده اند.

کامرانی فر با اشاره به اینکه اسنادی در دست داریم که برندی که در شهر مشهد مجوز احداث ۸۴ تلمبه را در جایگاه های تک تلمپه کرده  از رانت بهره برده است.

وی با بیان اینکه وزیر نفت کاری کرده که اذهان عمومی متشنج گردد، گفت: آقای زنگنه با این سخنان با حیثیت ما و تمام پرسنلی که تمام ساعات شبانه روز در ارائه به خدمت مردم کوتاهی نمی‌کنند بازی کرده است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: جلسه ای را داریم و اگر در این جلسه به جمع بندی نهایی برسیم  در اعتراض به این سخنان در روز ۳۱ فرودین ماه از ساعت ۸ صبح تمام جایگاه ها را به مدت ده ساعت تعطیل می‌کنیم.

رئیس انجمن جایگاه‌داران بنزین خراسان رضوی با اشاره به اینکه طبق اعلام مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی کارمزد دریافتی جایگاه‌ها باید ۹۴ تومان باشد، بیان کرد: امام سال ۹۵ تازه به ۳۳ تومن رسیده و ما نمیدانیم چرا مصوبات مجلس را اجرایی نمی‌کنند.

کامرانی فر با بیان اینکه اتهامات وزیر نفت عیدی به جایگاه داران بود، اضافه کرد: جایگاه داری از سخت ترین شغل هایی است که در تمامی روزهای تعطیل و غیر تعطیل مشغول فعالیت هستیم.

رئیس انجمن جایگاه‌داران بنزین خراسان رضوی اظهار کرد: در تمام جایگاه های سراسر کشور کیل های مدرج استاندارد پیمایش داریم و هر شهروندی اگر احساس کرد که مشکلی وجود دارد وظیفه مدیر جایگاه است که توسط این کیل ها آزمایش مربوطه را در روبه روی این فرد انجام دهد.

وی در ادامه با اشاره به سخنان وزیر نفت ادامه داد: این سخنان آقای زنگنه از این حیث است تا برندهای خودش را در کشور جا بیاندازد و پیام ما به وزیر این است که برود و موضوع کرسنت را جمع کند.

کامرانی فر گفت: برای ما بهتر است که هر ۱۵ روز مسئولین مربوطه بیایند و جایگاه ها را آزمایش کنند تا ما ضرر کمتری بدهیم.

گفتنی است وزیر نفت در روزهای گذشته در سازمان برنامه ریزی گفته بود در یک بار سوخت گیری توسط خودروی رسمی وزارتخانه در حالیکه باک ۸۰ لیتری خودرو را پر می کرده متوجه شده اند ۲۰ لیتر کسری مخزن داشته که در آن هوا بوده و اینگونه اعلام شد که تخلف در جایگاه ها زیاد است.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff