فروشنده مشروبات الکلی در میناب به دام افتاد
+ پ -
فروشنده مشروبات الکلی در میناب به دام افتاد

فروشنده مشروبات الکلی در شهرستان میناب که با جاساز کردن قوطی های مشروب در فلاکس یخی در درون خودرو شخصی در حاشیه خیابان بین افراد تقسیم می کرد به دام افتاد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  میناب جنوب ،حبیب الله سهرابی ،فرمانده سپاه میناب با اعلام این خبر افزود: فردی با هویت معلوم که در زمینه فروش مشروبات الکلی به طیف خاصی در شهرستان میناب فعالیت داشت توسط ضابطین بسیج ناحیه میناب به دام افتاد.

 

سهرابی افزود: این فرد با جا ساز کردن مشروبات الکلی شیشه و قوطی در درون بین طیف خاصی از افراد با هماهنگی و تماس های قبلی در حاشیه خیابان در محدوده میدان مقدس تا محله تلابی به فروش می رساند.

 

وی خاطر نشان کرد: از آنجا که هیچ گونه موارد مشکوک و خرابکاری در شهرستان از دید عوامل اطلاعاتی و ضابطین بسیجی این شهرستان پنهان نیست خودرو حامل مشروبات الکلی شناسایی و در حین فروش مشروب طی یک تعقیب و گریز دستگیر و به مراجع قانونی تحویل داده شد.

 

سهرابی ضمن تقدیر از ضابطین حوزه شهید عمرانی میناب گفت: بعد از توقیف خودرو و سرنشین تعداد ۲۵ قوطی مشروب از نوع آبجو خارجی و شیشه مشروب از خودرو توقیف شده کشف و ضبط گردید.

 

فرمانده ناحیه میناب اذعان داشت:طبق هماهنگی با دادستان شهرستان تعداد ۹۳۶ قوطی مشروبات الکلی از نوع آبجو در منزل این فرد با مجموع ۹۶۱ فقره از نوع شیشه و قوطی کشف و ضبط گردید.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff