فرهنگ کشور باید با ارزش های دینی همگام باشد/ افسردگی جوانان بهانه ای برای اهداف فرصت طلبان است
+ پ -
فرهنگ کشور باید با ارزش های دینی همگام باشد/ افسردگی جوانان بهانه ای برای اهداف فرصت طلبان است

نماینده مردم بندرعباس با بیان اینکه فرهنگ کشور باید با ارزش های دینی و انقلابی سنخیت داشته باشد، اظهار کرد: اجرای کنسرت های متعدد برای فرهنگ کشورحاشیه ساز می شود.

ابوالقاسم جراره، نماینده مردم بندرعباس، قشم،خمیر، حاجی آباد و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به بیانات رهبرمعظم انقلاب(مدظله العالی) گفت: جوانان ما افسرده نیستند لذا افرادی به بهانه افسردگی جوانان به دنبال اجرای اهداف خودشان هستند.

 

وی با بیان اینکه جوانان جامعه ما امیدوار و شاداب هستند، اظهار کرد:اگر افسردگی در جامعه بوجود آید نتیجه رفتار غلط مسئولان در برخورد با جوانان است.

 

جراره افزود:عده ای در فضای دانشگاهی به جای دنبال کردن اهداف کشور و رشد سرعت علمی به دنبال ایجاد حاشیه در کشور با عدم اجازه کار به نهادها و تشکل های دینی و انقلابی هستند.

 

نماینده مردم بندرعباس با بیان اینکه فرهنگ و هنر در کشور از راه اشتباه و  برعکس دنبال می شود، تاکید کرد:فرهنگ کشور باید با ارزش های دینی و انقلابی سنخیت داشته باشد .

وی تصریح کرد: اجرای کنسرت های متعدد در استان به بهانه پایتخت موسیقی کشور درست نیست و این مسائل برای فرهنگ کشورحاشیه ساز می شود.

 

جراره خاطر نشان کرد:استان هرمزگان با فرهنگ غنی خود هنرمندان زیادی را در خود دارد که با توجه به آنان و ایجاد فرصت برای فعالیت این قشر جامعه می توان فرهنگ ایرانی اسلامی را عرضه داد اما ایجاد حواشی به بهانه پایتخت موسیقی کشور قابل قبول نیست.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff