فرهنگ ضد اسلام غرب باعث به وجود آمدن تروریسم است
+ پ -
فرهنگ ضد اسلام غرب باعث به وجود آمدن تروریسم است
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندر لنگه:

فرهنگ ضد اسلام غرب باعث به وجود آمدن تروریسم است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندر لنگه با اشاره به اینکه هجوم فرهنگ غربی و دشمنان ضد اسلام باعث بوجود آمدن تروریسم است گفت : کشورهای که حامیان اصلی این گروههای ضد بشری هستند امروز خود در چنگال کشتار به وسیله همین خونخوارن گرفتار شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ،حجت الاسلام محمد خانجانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندر لنگه با اشاره به حادثه تروریستی داعش در فرانسه گفت: کشورهایی که حامی تروریسم بودند و آنها را حمایت اقتصادی و تجهیزاتی می کردند امروز خود در چنگال کشتار به وسیله همین خونخوارن گرفتار شدند.

وی افزود : نفوذ افکار ضد دینی و تندر وها که حامیان این نوع تفکرات اکثر کشورهای غربی بودند امروزه خود در باتلاقی که درست کرده اند گیر افتادند.

 

 

 

 

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندر لنگه با اشاره به اینکه هجوم فرهنگ غربی و تهاجم فرهنگی دشمنان ضد اسلام باعث بوجود آمدن تروریسم است اظهار کرد : برخی کشورها در آغاز به وجود آمدن داعش و بقیه گروههای تکفیری و تروریستی از حامیان اصلی این گروههای ضد بشری بودند و هستند آتشی که خود آنها برفروختند خود آنان را نیز سوزاند.

 

 

 

 

خانجانی تصریح کرد : کشتار انسانها و قتل آنان در تمام ادیان الهی عمل خلاف شرع محسوب می شود، کشورها و ملت هایی که به فرهنگ اصیل و کلام خداوند و پیامبری حضرت محمد(ص) اعتقاد داشته باشند نه تنها مرتکب قتل و غارت نمی شوند بلکه با این اعمال قبیحانه به شدت مخالفت می کنند.

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff