فرهنگ ايثار هم زمان با تاريخ اين سرزمين شكل گرفته است
+ پ -
فرهنگ ایثار هم زمان با تاریخ این سرزمین شکل گرفته است

فرمانده سپاه بستک گفت :فرهنگ ایثار و شهادت یکی از ارزش هاست که هم زمان با تاریخ این سرزمین شکل گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ،سرهنگ درویشی هدف از برگزاری این دیدار را دلجویی از خانواده شهدا و اعلام پیروی از آرمان‌های شهدا و رهبر کبیر انقلاب عنوان کرد و گفت : سرزمین پاک ایران بیش از هر جای دیگر، مفتخر به داشتن ارزش های والا و اصیلی است که نمونه  آن را در کمتر جایی می توان یافت.فرهنگ ایثار و شهادت یکی از ارزش هاست که هم زمان با تاریخ این سرزمین شکل گرفته و همیشه از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است. پس از واقعه عظیم عاشورا ، اعتبار و ارزش این فرهنگ در نزد ایرانیان دو چندان شده و جنبه تقدس و الهی نیز به خود گرفته است.

 

 

وی شهادت را افتخار دانست و افزود: هر کسی لیاقت این افتخار را ندارد وشهدای ما با گذشت از جان و مال خود، از کشورمان و آرمان‌های رهبر انقلاب دفاع نمودند و امروز آرامش حاکم بر جامعه را مدیون قطره قطره‌‌های خون شهدا هستیم.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بستک در این دیدار با بیان اینکه یقینا شهدا برای اسلام و انقلاب فداکاری کردند اظهار داشت: امنیت و آسایشی که امروز در آن زندگی می‌کنیم و عزت و افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مرهون خون شهداست.
 
سرهنگ درویشی با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا کمتر از دیدار و زیارت شهید نیست و من و همکاران باید افتخار کنیم که خادم خانواده شهدا باشیم، ابراز نمود: حفظ یاد و خاطره شهدای عزیز ایران اسلامی، خود نوعی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، لذا باید در این زمینه تلاش فراوانی صورت گیرد. شهدا متعلق به فرد، گروه، حزب و جناحی نیستند، همانگونه که اسلام متعلق به یک قوم و گروه نیست. امروز پرداختن به شهدا، پرداختن به اصل دین و اسلام است، هر چه بیشتر این برنامه ها ترویج شود، اسلام ترویج شده است.
 
گفتنی است که دیدار فرمانده سپاه و بسیجیان با امام جمعه شهر بستک، دیدار با امام جمعه فتویه ، دیدار با نماینده مجلس و دیدار با جناب استایی از رزمندگان دفاع مقدس، از جمله برنامه های اجرایی سپاه پاسداران شهرستان بستک در هفته دفاع مقدس بود که تصاویر این دیدارها را در زیر مشاهده می نمایید.
انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff