فرمان ۹ ماده ای رهبر انقلاب فصل الخطاب مسئولین در اجرای برجام باشد
+ پ -
فرمان ۹ ماده ای رهبر انقلاب فصل الخطاب مسئولین در اجرای برجام باشد

مدیر حوزه علمیه ولیعصر شهرستان رودان در خصوص اجرای برجام و شرایط پسا برجام گفت: فرمان ۹ ماده ای رهبر انقلاب باید فصل الخطاب مسئولین اجرای برجام باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رودان نیوز؛ حجت الاسلام مهدیار زارع، مدیر حوزه علمیه رودان با بیان اینکه اجرای فرمان معظم له برای حفظ نظام اسلامی و وحدت ملت واجب است، گفت: ما یک کلامی از بنیانگذار انقلاب اسلامی داریم که این کلام دارای یک پشتوانه عقلانی ، دینی و اعتقادی می باشد و یک تجربه عظیم از صدر ایلام تا کنون آن را تأیید می کند که پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد،لذا بر آحاد مردم واجب است که این کلام گوهر بار را نصب العین خود قرار دهند و به آن عمل نمایند.

 

 

 

 

وی با اشاره  اجرای برجام اظهار کرد: همه بر این اعتقادند که راهنمایی ها ، دستورات و مدیریت رهبر انقلاب، کشور را از افتادن در مشکلات بسیار زیاد نجات داده است و تدبیر ایشان در همه زمانها مخصوصا فرمان ۹ ماده ای که به عنوان یک سند تاریخی  و ملی ماندگار شد موجبات سرافرازی ایران اسلامی را فراهم خواهد کرد. پس بر مسئولین چه کسانی که مجری هستند و چه کسانی که هیأت نظارت بر اجرای آن را تشکیل می دهند فرض است که این فرمان را فصل الخطاب قرار دهند و تصمیمات خود را مطابق آن اخذ نمایند.

 

 

 

 

زارع افزود:خصوصیت این فرمان از جهات مختلف قابل بررسی و تأمل می باشد و شاید بتوان مهمترین آن را( در صورت عمل) اعتلای ایران اسلامی ، حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و عزت مردم غیور ایران دانست.

 

 

 

 

وی تصریح کرد: با اتحاد و یکپارچگی و ارجحیت دادن به منافع ملی نه حزبی و گروهی در دوران اجرای برجام یا پسابرجام، تمام تلاش خود را در جهت جلوگیری از نفوذ دشمن ( به هر دلیلی ) مصروف دارند و رؤیای براندازی و انزوای ایران یا نفوذ در کشور عزیزمان را که دشمن، سالیان طولانی آن را در خواب می بیند به رسوایی و خفت و خاری برای این دشمن روسیاه تبدیل کنند.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff