فرماندار رودان در پیامی از حضور حماسی مردم در انتخابات تشکر کرد
+ پ -
فرماندار رودان در پیامی از حضور حماسی مردم در انتخابات تشکر کرد

فرماندار رودان در پیامی از حضور حماسی و پر شور مردم شریف و غیور شهرستان رودان در انتخابات هفتم اسفند تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ احمد محمودی  فرماندار شهرستان رودان با صدور پیامی، از حضور پرشور و حماسی مردم این شهرستان در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر نمود.

متن پیام:

مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان رودان همگام با ملت بزرگ ایران بار دیگر با حضور پرشور در انتخابات هفتم اسفندماه ثابت کردند همچنان در پاسداری از آرمان‌های امام راحل(ره) و پیمودن راه شهدای عزیز انقلاب ثابت قدم هستند و بنابر فرمایش مقام معظم رهبری، در این راه، انگیزه‌ای تمام ناشدنی دارند.

 

حضور پر شور در انتخابات هفتم اسفند ماه ۹۴ در شهرستان رودان نشان از درایت ،شعور و بصیرت بالای ملت ایران داشت و برگ زرینی بر افتخارات مردم شریف شهرستان بود، انتخاباتی که همگان ازآغازین ساعات روز ،خود را برای شرکت گسترده در آن آماده کرده بودند تا بار دیگر صحنه ای حماسی ،پرشور و غرور آفرین را در عرصه سیاسی کشور رقم زنند.

 

اکنون که پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان رودان همگام با سراسر میهن اسلامیمان با مشارکت حماسی مردم در فضایی پر شور و نشاط برگزار گردید،اینجانب از حضور حماسی و شکوهمند مردم و حماسه ساز این شهرستان که با اقتدا به شهیدان والامقام، با حضور در شعب اخذ رأی با آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند و در مسیر ولایتمداری و تبعیت از منویات رهبری در راستای خلق حماسه ای با شکوه در صحنه حضور یافتند، قدردانی می کنم.

 

بر خود لازم می‌دانم از تمامی دست‌اندرکاران انتخابات اعم از نیروهای مردمی، دستگاه‌های اجرایی، نظارتی، بازرسی، انتظامی، امنیتی، اصحاب مطبوعات و جراید و رسانه‌های شهرستان، صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff