فرقه ای ضاله بهائیت ریشه بر مبنای سیاست و جاسوسی دارد/ اسرائیل قبله گاه بهائیان است
+ پ -
فرقه ای ضاله بهائیت ریشه بر مبنای سیاست و جاسوسی دارد/ اسرائیل قبله گاه بهائیان است

امام جمعه بندرلنگه با انتقاد از دیدار دختر یکی سران کشور با فرقه بهائیت عنوان کرد: ملاقات تاسف بار وی با فریبا کمال آبادی، عضو ارشد بهائیت ایران که به تازگی بعد از ۸ سال زندان به مرخصی آمده است باعث شد که این فرقه دوباره بر سر زبان ها جاری شود فرقه ای که ریشه بر مبنای سیاست و جاسوسی دارد و یک فرقه استعمار ساخته و منحرف است و مرکز این ها در اسرائیل است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مروارید نیوز؛ آیت‌الله سید محمد جواد رکنی حسینی امام جمعه بندرلنگه در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی امروز شهرستان به  ۲ دیدار مهم  طلاب تهران و قاریان قرآن با مقام معظم رهبری اشاره کرد گفت: حضرت امام خامنه ای مدظله العالی در دیدار با طلاب فرمودند طلاب باید غم خوار و همراه مردم باشند و در هدایت فکری ، معنوی و سیاسی پیشتاز باشند .

 

وی افزود:حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی همچنین در جمع شرکت‌کنندگان در سی و سومین دوره‌ی مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، ایمان به خدا و کفر به طاغوت را مبنای اصلی و واقعی اقتدار دانستند و با تأکید بر اینکه آمریکا «طاغوت اعظم» و «شیطان اکبر» است، گفتند: امروز مهم‌ترین وظیفه‌ی علما، روشنفکران و نخبگان، «روشنگری» و «جهاد تبیینی» در قبال فریب‌کاری‌های طواغیت است و امت اسلامی نیز باید فریب وعده‌های قدرت‌ها را نخورد و از تهدیدهای آنها هم نهراسد.

 

امام جمعه بندرلنگه در ادامه در تبیین فرمایشات رهبر انقلاب بیان کرد: کسانی که امروز بر امریکا تکیه کردند ایمان به قرآن نیاورده اند و دست در دست اسرائیل و شیطان اکبر گذاشتند.

 

آیت الله رکنی در ادامه خطبه ها به سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر در سال ۱۳۶۱ اشاره کرد و گفت :با این پیروزی به دنیا فهماندیم قدرت و ایستادگی ملت ایران را و این عملیات در ذهن ملت مسلمان ماندگار ماند.

 

خطیب جمعه بندرلنگه  به مناسبت روز سربازان گمنام امام زمان (عج) به تشریح وظایف وزارت اطلاعات پرداخت و افزود: با گذشت سه دهه از تاسیس مهمترین نهاد اطلاعاتی کشور، نگاهی گذرا به قانون تأسیس وزارت اطلاعات نشان می دهد که این وزارتخانه به منظور کسب و پرورش اطلاعات امنیتی و اطلاعات خارجی و حفاظت اطلاعات و ضد جاسوسی و به دست آوردن آگاهیهای لازم از‌وضعیت دشمنان داخلی و خارجی جهت پیشگیری و مقابله با توطئه‌های آنان علیه انقلاب اسلامی کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران این وزارتخانه تشکیل شده است.

وی ادامه داد: امروزه سازمان های جهنمی در شرق و غرب در تلاش هستند به ایران اسلامی صدمه بزند و این عزیزان مقتدرانه در مقابل دشمن ایستادگی میکنند و ما این روز را خدمت سربازان گمنام امام زمان (عج) تبریک و تهنیت عرض می کنیم .

امام جمعه بندرلنگه با انتقاد از دیدار ف. ه با فرقه بهائیت عنوان کرد: ملاقات تاسف بار  دختر یکی از سران کشور با فریبا کمال آبادی، عضو ارشد بهائیت ایران که به تازگی بعد از ۸ سال زندان به مرخصی آمده است باعث شد که این فرقه دوباره بر سر زبان ها جاری شود فرقه ای که ریشه بر مبنای سیاست و جاسوسی دارد و یک فرقه استعمار ساخته و منحرف است و مرکز این ها در اسرائیل است .

آیت الله رکنی به  واکنش رئیس تشخیص مصلحت نظام به دیدار دخترش با عناصر بهائی  اشاره کرد و گفت: اایشان فرمودند فائزه اشتباه بدی کرده و باید جبران کند ، ما میگوییم این رفتار قابل قبول نیست و باید شدید تر و جدی تر باشد .

وی در پایان بر افزایش جمعیت کشور تاکید کرد و گفت: با توجه به مسائل آینده و ضرورت افزایش جمعیت کارشناسان اعلام کردند جمعیت ایران رو به پیری است که نیاز است برنامه جامع ای از سوی مسئولین قرار گیرد و زمینه را برای جوانان آماده کنند .

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff