فرصت باز پس گیری اراضی ملی برای کشاورزان سیریکی فراهم شد
+ پ -
فرصت باز پس گیری اراضی ملی برای کشاورزان سیریکی فراهم شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیریک گفت: به منظور کمک به باز پس گیری متقاضیان زمین های کشاورزی و رسیدگی به اراضی مورد تداخل ملی با مستثنیات افراد می توانند با مراجعه به امور اراضی جهاد کشاورزی شهرستان نسبت به تشکیل پروند جهت رسیدگی اقدام کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛عون نکویی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی اظهار کرد: در اجرای ماده ۸ آیین نامه اجرایی تبصره ۳ الحاقی ماده ۹ قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی موضوع ماده ۵۴ قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر این طرح در حال اجراست.

وی افزود:  این مصوبه با هدف کمک به مردم بویژه افراد کشاورز صورت می گیرد تا افرادی که به دلیل نداشتن مدرک مورد نیاز و عدم اطلاع رسانی و آگاهی داشتن مردم  از پیگیری زمین های ملی بتوانند با ارائه اسناد و مدارک زمین های ملی شده را باز پس بگیرند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیریک بیان کرد: از همه دهیاران و  شوراهای اسلامی شهرستان می خواهیم تا با اطلاع رسانی به همه مردم بتوانند از حق و حقوق خود که دولت خواستار کمک و مساعدت در این زمینه است همراهی ویاری کنند.

نکویی اضافه کرد: طرح تداخلات اراضی تا پایان شهریور ماه ادامه دارد و بعد از پایان مدت زمانی معین امور اراضی جهادکشاورزی شهرستان پاسخگوی متقاضیان نخواهد شد.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff