فرد اصلح ،ولایتی و درخط رهبری به مجلس برده شود/نبود اشتغال مشکل اصلی جوانان است
+ پ -
فرد اصلح ،ولایتی و درخط رهبری به مجلس برده شود/نبود اشتغال مشکل اصلی جوانان است

امام جمعه میناب مشکل اصلی جوانان را نبود کار و اشتغال عنوان کرد و گفت: دراستانه دو انتخابات مهم هستیم ومردم باید حواسشان جمع باشد که فرد اصلح مومن ولایتی ودرخط رهبری را انتخاب کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب ،حجت الاسلام میرزا حسین معتمدی فر افزود: سردمداران فتنه و منافقین دارند کاندیدای اصلح در جامعه معرفی می کند و چه کسانی افرادی که همکاری با ساواک و یا روحانی خلع لباس شده و مشکل دارند و یک عده دارند برخلاف مقام معظم رهبری حرف می زند.

 

امام جمعه میناب گفت: در آستانه دو انتخابات مهم هستیم و مردم باید حواسشان جمع باشد که فرد اصلح مؤمن ولایتی و در خط رهبری را به مجلس بفرستید.
وی اظهار داشت: وظیفه ما مردم ولایت مدار باید با پیروی از  فرامین رهبری در حفظ و ابهت و اقتدار نظام اسلامی تلاش مضاعفی داشته باشیم.
امام جمعه میناب در بحث مسائل هسته ای خاطرنشان کرد: غنی سازی هسته ای در خاک جمهوری اسلامی حق مسلم ماست و باید توسط دانشمندان ایرانی انجام شود.
معتمدی فر ۱۲بهمن ماه و پیروزی انقلاب اسلامی از پرتحرکی و پویایی امام راحل یاد کردند و در پاسخ به سوال افرادی که می گویند مردم انتظاراتشان بالا رفته است گفت: بله که مردم دچار مشکلات ازقبیل بیکاری، مسکن  و جوانان مشکل کار و شغل دارند و شما دولتمردان خودروهای شاسی بلند با لاستیک های پهن سوار می شوند.
وی در پایان تصریح کرد: چند روز پیش از جاده حکمی و تیاب عبور می کردم دیدم جوانان داشتند در آشغال ها پلاستیک جمع می کردند این جای تاسف دارد بله که انتظارات مردم بالا می رود.

 

انتهای پیام /ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff