فردا آخرین مهلت نام‌نویسی کارشناسی دانشگاه علمی‌ کاربردی/ نام‌نویسی بیش از ۱۰۰ هزار نفر تا صبح امروز
+ پ -
فردا آخرین مهلت نام‌نویسی کارشناسی دانشگاه علمی‌ کاربردی/ نام‌نویسی بیش از ۱۰۰ هزار نفر تا صبح امروز

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه تا صبح امروز ۱۰۴ هزار و ۴۶۲ نفر برای شرکت در دوره‌های کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه علمی کاربردی نام‌نویسی کردند، اعلام کرد فردا آخرین مهلت نام‌نویسی در این دوره‌هاست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی مهر ۹۴ دانشگاه جامع علمی کاربردی که از طریق سایت سازمان سنجش انجام می‌شود سه‌شنبه ۲۴ شهریورماه به اتمام می‌رسد.

وی افزود: تا ۸ صبح امروز ۱۰۴ هزار و ۴۶۲ نفر در این دوره‌ها ثبت‌نام کردند.

توکلی گفت: داوطلبان علاقمند برای ثبت‌نام باید در مهلت مقرر به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه‌های منتشره در این زمینه در صورت واجد شرایط بودن برای تکمیل تقاضانامه اینترنتی ثبت‌نام اقدام کنند.

شایان ذکر است، پذیرش در این دوره‌ها برای رشته‌های تحصیلی گروه‌های آموزشی صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر در ۲۳۶ رشته تحصیلی و ۳ هزار و ۶۱۷ کدرشته محل است که در ۷۷۴ مرکز علمی‌کاربردی در ۱۸۴ شهرستان و ۳۱ استان صورت می‌گیرد و ظرفیت پذیرش داوطلبان در مجموع ۲۶۰ هزار نفر است.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff