فرانسه سخنگوی تل آویو در مذاکرات بود/ سوابق این کشور برای عقد قراردادهای اقتصادی مدنظر قرار گیرد
+ پ -
فرانسه سخنگوی تل آویو در مذاکرات بود/ سوابق این کشور برای عقد قراردادهای اقتصادی مدنظر قرار گیرد

سعیدی با اشاره به سفر احتمالی وزیر امور خارجه فرانسه به تهران گفت: اروپا به دلیل خصومت با روسیه به شدت به بازار ایران به ویژه نفت و گاز احتیاج دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ما در مجموع یک کشور مستقل و در حال پیشرفت هستیم و ایده‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی با اهداف و هژمونی آمریکایی‌ها در تقابل است، گفت: از همین رو طرف‌های غربی مدام درصدد سنگ اندازی در پیش روی ایران اسلامی هستند.
وی با اشاره به اینکه دشمن بعد از تحریم و تهدید ایران مجبور شده است حقوق ملت را بپذیرد، گفت: اکنون نیز بعد از جمع بندی مذاکرات طرف‌های غربی سعی دارند تا ضرری که از تحریم ایران دچار شده‌اند، را جبران کنند.
سعیدی با اشاره به سفر احتمالی وزیر امور خارجه فرانسه به تهران گفت: اروپا به دلیل خصومت با روسیه به شدت به بازار ایران به ویژه نفت و گاز احتیاج دارد و از همین رو شاهد هستیم که وزیر امور خارجه فرانسه در اولین فرصت بعد از مذاکرات سعی دارد تا راهی تهران شود.
نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه عملکرد فرانسه در مذاکرات بسیار دور از توقع بود، گفت: پاریس در این مذاکرات نقش پلیس بد را بازی کرد و عملا سخنگوی رژیم صهیونیستی در مذاکرات بود.

سعیدی با اشاره به اینکه دولتمردان در شرایط فعلی باید مراقبت کنند واردات تولید ملی را تحت تاثیر قرار ندهد، گفت: در خصوص فرانسه نیز باید سوابق این کشور در مذاکرات برای عقد قراردادهای اقتصادی مد نظر قرار گیرد.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff