فرار ازهمایش 9 دی دردستورکارکابینه روحانی!
+ پ -
فرار ازهمایش ۹ دی دردستورکارکابینه روحانی!

حضورنداشتن برخی مسولان درهمایش ۹ دی برای کمرنگ شدن این حماسه پروسه ای است که از دولت اصلاحات استارت زده شد و حال فرار از این همایش در دستور کارکابینه روحانی قرار گرفت .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ دولت یازدهم که روی خوشی به حماسه ۹ دی نشان نداده است با برنامه ریزی از قبل کابینه خود را این حماسه بزرگ به دورنگه داشت تا حب خود را به سران فتنه درانظار عمومی به نمایش بگذارد .
استانداران و فرمانداران کابینه حسن روحانی هرساله همزمان با همایش ۹ دی به سفرهای سیاحتی می روند تا در این همایش شرکت نکنند این درحالی است که ملت بیدار و با بصیر ایران این روز را با حضوردر صحنه زنده نگه می دارند اما مسولان کابینه روحانی سعی می کنند باعدم حضور خود این روز را بی اهمیت بشمارند .
فتنه با حضورعده‌ای به ظاهر دوست از بیرون در کشور وارد شد و توسط برخی از مسولان در داخل قوت پیدا کرد اما نقطه قابل توجه این است که هنوزاین افراد به اشتباه خود پی نبرده اند و هر روز برای پروش دادن دشمن در کشورتلاش می کنند .
سوالی که درذهن ملت ایران خطور می کند این است که چرا مسولان دولت روحانی قدر نظام ، مردم و لایت را نمی دانند ؟ در سایه ولایت به همه چیز رسیدید بعد وقتی سالروز حماسه ۹ دی رسید همه مسولان دولت روحانی پا پس می کشند .
آیا کسانی که هم طیف شما بوده اند دیگر ارزش آن را دارند که سنگ آنها را به سینه بکشید و به مردم و ولایت پشت کنید ؟
فتنه فقط بحث انتخابات نبود قبل از آن برنامه ‌ریزی شده بود و می‌ خواستند در انتخابات نتیجه بگیرند و تقلب بهانه ‌ای شد که دشمن ایجاد کرد و برخی افراد نا آگاه و فرصت‌ طلب عقده‌ گشایی کردند و حال پیروان این افراد برایشان سخت است در مراسمی شرکت کنند که سراسر شعارهاعلیه خودشان است ، طبیعی است که چاقو دسته خودش را نبرد .
امامسولان کابینه رواحنی بدانند مردم تا آخرین نفس پشتیبان انقلاب و ولایت هستند و اگر هیچ مسوولی در چنین همایش هایی شرکت نکنند مردم با بصیرت و هوشیاری هیچ گاه آشوب ، نا‌به ‌سامانی‌ها و هتک حرمت‌های فتنه ‌گران را فراموش نخواهند کرد و حماسه ۹ دی همواره زنده خواهد ماند .

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff