فراخوان هيئت فوتبال بستك براي شركت در روز قدس
+ پ -
فراخوان هیئت فوتبال بستک برای شرکت در روز قدس

رئیس هیئت فوتبال بستک گفت : ورزشکاران و فوتبال دوستان شهرستان بستک همگام با تمام ملت ایران در آخرین جمعه ماه مبارک در روز قدس شرکت می کنند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  جهانگیریه ، هیئت فوتبال شهرستان بستک ضمن اعلام همدردی با ملت مظلوم فلسطین ، به ویژه مادران غمدیده و کودکان درد کشیده ان سرزمین با صدور اطلاعیه ای از تمام مردم عزیز ایران ، شهرستان بستک ، ورزشکاران و ورزش دوستان این شهرستان دعوت کرده که در مراسم راهپیمایی عظیم روز قدس حضور یابند و بر شکوه و عظمت این مراسم دشمن شکن بیفزایند.
در این فراخوان ضمن گرامیداشت ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس از همه ملت شریف ایران اسلامی به خصوص جامعه ورزش شهرستان بستک دعوت شده است تا با حضور دشمن شکن خود در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و رژیم اشغالگر قدس بزنند.

 

در ادامه این فراخوان امده است :امروزه دنیا میداند که دیگر اسراییل جنایتکارحتی با پشتیبانی حامیان جهان خوار خود نیز دیگر نخواهند توانست از راه جنگ و کشتار مردم مظلوم و بی گناه عزه خود را از مرداب مرگ و هلاکت برهاند زیرا خیزش عظیم و اراده پولادین مردم غزه وحضور غیرتمند مردم با عزت ایران اسلامی و سایر مسلمانان جهان در روز قدس بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار خواهد بود.

 

به همین منظورهیات فوتبال شهرستان بستک از عموم ملت شریف و غیور کشورمان دعوت می کند با حضور یکپارچه و باشکوه خود در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن زنده نگه داشتن اندیشه های ناب امام خمینی به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت ایت الله خامنه ای برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین لبیک گویند.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff